آغاز واکسیناسیون بیماران خاص خوزستان، این هفته / ۲۰ هزار دوز واکسن در راه است
آغاز واکسیناسیون بیماران خاص خوزستان، این هفته / ۲۰ هزار دوز واکسن در راه است
 سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: این هفته، واکسیناسیون پرسنل بهداشت و درمان خوزستان انجام می‌شود و تقریبا تا آخر هفته به صورت کامل واکسینه خواهند شد و امیدواریم این هفته واکسن را برای بیماران دیابتی، تالاسمی، هموفیلی و ام‌اس نیز تزریق کنیم.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان با اشاره به آخرین وضعیت شیوع بیماری در خوزستان اظهار کرد: همچنان بار مراجعه به بیمارستان‌ها زیاد است البته میزان مراجعه نسبت به دو سه روز پیش، به صورت مختصر کاهش یافته است.

وی با اشاره به قرمز بودن وضعیت کرونا در ۱۱ شهر خوزستان افزود: وضعیت رنگ‌بندی جدید، روز شنبه توسط ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می‌شود اما تا پنجشنبه شب وضعیت شهرهای خوزستان تغییری نداشته است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان نسبت به قبل بهتر شده و به ۸۲ تا ۸۵ درصد رسیده است. میزان رعایت پروتکل‌ها در شهرهای مختلف، متفاوت است و به همکاری بیشتری از سوی مردم نیاز داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: قول اختصاص ۲۰ هزار دوز واکسن به خوزستان داده شده که بخشی از این میزان در حال ارسال به استان خوزستان است.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: این هفته، واکسیناسیون پرسنل بهداشت و درمان خوزستان انجام می‌شود و تقریبا تا آخر هفته به صورت کامل واکسینه خواهند شد و امیدواریم این هفته واکسن را برای بیماران دیابتی، تالاسمی، هموفیلی و ام‌اس نیز تزریق کنیم.