آقای زنوزی به فوتبال ایران ضربه نزنید
آقای زنوزی به فوتبال ایران ضربه نزنید
 باشگاه نفت مسجدسلیمان در بیانیه‌ای از باشگاه ماشین‌سازی خواسته است بابت عدم پخش تلویزیونی دیدار این تیم مقابل ماشین‌سازی، از مردم عذرخواهی کند.

 

روز گذشته دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان از هفته هشتم لیگ برتر در تبریز به صورت کامل پخش تلویزیونی نشد که این موضوع از سوی باشگاه نفت با واکنش‌هایی همراه بود.

در بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان آمده است:

“باشگاه ماشین‌سازی تبریز در اظهارات جدید خود عنوان کرده است، لیستی از صدا و سیما جهت پوشش بازی تیم‌های ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان دریافت نشده بود تا عوامل این سازمان بتوانند وارد مجموعه بنیان دیزل شوند؛ اما اظهارات مدیر رسانه‌ای باشگاه ماشین سازی در حالی است که آقای سهیل مهدی عنوان کرده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی روز گذشته به صورت شفاهی به من اعلام کرد که باتوجه به اینکه بازی در ورزشگاه خانگی خودمان است، تشخیص دادیم صدا و سیما حضور پیدا نکند و حتی آقای مهدی عنوان کرد که در این زمینه نیز تذکرات لازم را به باشگاه ماشین سازی دادیم و گفتیم این تصمیم شما تخلف محض خواهد بود و اگر این کار انجام شود، موضوع به ارکان قضایی ارجاع داده می‌شود و حتی قرار شد به همین دلیل مکان بازی را به ورزشگاه یادگار امام (ره) انتقال دهیم که با توجه به قول مسئولان این باشگاه، مقرر شد بازی در همان ورزشگاه سردار سلیمانی برگزار شود. حال این‌گونه اظهارات از سوی باشگاه ماشین‌سازی جای سوال و بسی تعجب است و آیا بیانیه این باشگاه فرافکنی است؟ بهتر است باشگاه تبریزی، فکری به حال عذرخواهی از مردم و هواداران خونگرم تبریزی و مسجدسلیمانی و دلجویی از آن‌ها کند.

آقای زنوزی مالک محترم باشگاه ماشین سازی تبریز و تراکتور لطفا با تصمیم‌های شخصی خود به فوتبال ایران ضربه نزنید. آقای زنوزی شما هم مثل یک شخص عادی و از ۸۰ میلیون نفری هستید که در ایران زندگی می‌کند و هیچ گونه برتری نسبت به فرد دیگری از کشور ندارید که بخواهید با تصمیم‌های شخصی با احساسات هواداران تبریزی و مسجدسلیمانی بازی کنید. مردم فوتبال‌فهم بوده و از چنین رفتارهای غیرحرفه‌ای دل آزرده می‌شوند. مردم آگاه هستند.

ضمنا مجدداً از ارکان نظارتی و فدراسیون فوتبال درخواست برخورد شدید با باشگاه ماشین‌سازی تبریز را داریم تا مبادا از فردا روزی چنین رفتارهای غیرحرفه‌ای در فوتبال ایران باب شده و حق علاقه‌مندان فوتبال ضایع شود.”