آماده‌سازی تمهیدات و مقدمات برگزاری انتخابات در خوزستان
آماده‌سازی تمهیدات و مقدمات برگزاری انتخابات در خوزستان
 استاندار خوزستان گفت: تمام تمهیدات و مقدمات کار برای افزایش تعداد شعب، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، آماده کردن عوامل مختلف، امکانات و زمان انتخابات در استان خوزستان انجام شده است.

قاسم سلیمانی‌دشتکی (۲۰ خردادماه) در خصوص روند اجرایی برگزاری انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اتکاء به رای مردم برای نظام بسیار مهم است و حضور مردم در انتخابات را مقوم نظام می‌دانیم. امام(ره) بر برگزاری انتخابات تاکید فراوانی داشت و در نخستین روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در اولین ماه سال بعد هم انتخابات برگزار شد.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سالانه انتخابات داشتیم؛ حضور مردم در یوم‌الله‌ها و انتخابات یک اصل برای نظام جمهوری اسلامی تلقی می‌شود و پایه قدرت است.

استاندار خوزستان گفت: امیدواریم امسال هم همه مردم با شور و شوق پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند. مسئولان و مجریان برگزاری انتخابات کاملا بی‌طرف هستند و موفقیت هر کدام از کاندیداها برای ما تفاوتی ندارد. هر کسی که پیروز شود، رئیس جمهور همه خواهد بود.

سلیمانی‌دشتکی بیان کرد: تمام تمهیدات و مقدمات کار برای افزایش تعداد شعب، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، آماده کردن عوامل مختلف، امکانات و زمان انتخابات در استان خوزستان انجام شده است و امیدواریم با قدرت و شوکت انتخابات برگزار شود.

وی افزود: زمان آغاز انتخابات یک ساعت جلوتر آمده و رای‌گیری از ساعت ۷:۰۰ صبح آغاز خواهد شد و در صورت لزوم با مجوز وزیر کشور تا ساعت ۲:۰۰ بامداد روز بعد تمدید خواهد شد.