ابراز همدردی مدیران ارشد صنعت نفت با بازماندگان حادثه تصادف جاده اهواز خرمشهر
ابراز همدردی مدیران ارشد صنعت نفت با بازماندگان حادثه تصادف جاده اهواز خرمشهر
تعدادی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران با حضور در میان خانواده‌های جانباختگان حادثه تصادف اهواز خرمشهر با بازماندگان آنها ابراز همدردی کردند.

به گزارش اندیشه خوزستان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز،‌ در این دیدار که روز پنجشنبه نهم دیماه در روستای آلبوبالد از توابع بخش دارخوین شهرستان خرمشهر انجام شد، ضمن ابراز همدلی و احترام توسط مدیران ارشد صنعت نفت، پیام تسلیت وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون منابع انسانی وزیر نفت به خانواده‌های داغدار تقدیم شد.

پس از این دیدار که با حضور مهندس ابوذر شریفی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس دانشی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب، مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل نفت و گاز اروندان، حسین عیسی‌زاده نماینده معاون سرمایه انسانی وزارت نفت و مجید بوجارزاده رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران انجام شد، از مصدومان حادثه نیز که در بیمارستان بستری بودند عیادت شد.

شایان ذکر است در حادثه دلخراش رانندگی روز شنبه چهارم دیماه ۱۴۰۰ در جاده اهواز خرمشهر تعدادی از کارکنان خدوم یکی از شرکت‌های پیمانکار فعال در طرح‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت در غرب کارون، کشته و مجروح شدند.