اجتماع بزرگ امت رسول‌الله عصر امروز در میدان انقلاب تهران
اجتماع بزرگ امت رسول‌الله عصر امروز در میدان انقلاب تهران
تجمع اعتراضی مردم تهران در اعتراض به هتک حرمت به قرآن کریم، مسجد و پرچم کشورمان عصر امروز در میدان انقلاب تهران برگزار می شود.

تجمع اعتراضی مردم تهران در اعتراض به هتک حرمت به قرآن کریم، مسجد و پرچم کشورمان عصر امروز ( یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ) در میدان انقلاب تهران با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاجی علی اکبری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور برگزار می شود.

این تجمع با حضور هیئات مذهبی، مجامع قرآنی و اقشار مختلف مردم از ساعت ۱۶ امروز در میدان انقلاب تهران برگزار می شود.

صبح امروز در سراسر کشور تجمعات و راهپیمایی هایی در اعتراض به اقدامات اخیر اغتشاشگران و هتک حرمت به قران کریم و مقدسات ملی و دینی برگزار شده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، هیئات مذهبی، کانون های قرانی، ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) و… در اطلاعیه‌های جداگانه ای از اقشار مردم دعوت کرد که با حضور در این تجمع، مهر باطل دیگری بر فعالیت‌های اغتشاشگران بکوبند.

متن اطلاعیه‌ ستاد مردمی برگزاری اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) و کانون‌های قرآنی و هیئات مذهبی تهران بزرگ به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

اللهم انا نشکوا الیک فقد نبینا و غیبه ولینا صلواتک علیه و علی آبائه

مردم مومن و غیرتمند تهران بزرگ با کمال تاسف و تاثر در ایام سالروز ارتحال پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) شاهد اقدامات شنیع مزدبگیران استکبار در هتک حرمت مقدسات بودیم.

قرآن کریم، مسجد، پرچم مقدس جمهوری اسلامی و نوامیس مردم را هتک کردند و بی‌گناهان را بی‌رحمانه هدف تیراندازی‌های کور قرار دادند و هر مخالف اغتشاش و آشوب را با سنگ و چوب و دشنه پاسخ گفتند؛ به بهانه مرگ اتفاقی یک‌نفر، بی‌گناهان زیادی را گشتند.

ماهیت این مزد بگیران دشمن را از رسانه‌هایی که آنها را تحریک و امر به این کارهای پلید می‌کنند می‌توان شناخت، رژیم‌هایی که هر کدام در کودک‌کٌشی و زن‌کٌشی بر یکدیگر سبقت می‌گیرند، از رژیم کودک‌کٌش صهیونیستی که روزی را بدون کشتن مظلومان به شب نمی‌رساند تا رژیم آل‌سعود که خبرنگار مخالف خود را با ارّه موتوری قطعه قطعه می‌کند و هر روز بر سر مردم بی‌دفاع یمن بمب می‌ریزد تا رژیم آمریکا که دستش به خون میلیون‌ها بی‌گناه آلوده است و ننگ شکنجه‌گاه‌ها و کشتارگاه‌های گوانتانامو و ابوغریب را بر پیشانی دارد و بی‌بی‌سی حامی قتل عام مردم عراق و افغانستان توسط ارتش استعماری انگلیس بر مرگ اتفاقی یک خانم اشک تمساح می‌ریزند و این آشوب‌ها را فرماندهی می‌کنند، صدها میلیارد تومان ثروت عمومی را به آتش کشیدند و بدتر از این، امنیت مردم را مختل کردند.

ما از نیروی انتظامی و امنیتی که با اقتدار توطئه دشمن را مهار کرده‌اند تشکر می‌کنیم، اما تجربه نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی، مردمی شروع شده مردمی ادامه یافته و همیشه با حضور مردم استمرار می‌یابد؛ لذا از همه هیئت‌های حسینی و کانون‌های قرآنی و عموم مردم عزیز تهران که همیشه نشان داده‌اند بصیرترین مردم روزگارند، دعوت می‌کنیم در اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) که ساعت ۴ بعد از ظهر روز یک‌شنبه ۳ مهر برابر ۲۸ صفر با حرکت دستجات مردم و هیئت های حسینی از چهار مسیر بسوی میدان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد، تا مواضع مردم در قبال این حوادث تبیین شود و یک‌بار دیگر مردم هوشمند و بصیر تهران با حرکت الهی خود به جهانیان بفهمانند که صدای حق‌طلبی ملت امام حسین(ع) بالاتر از همه بوق‌های تبلیغاتی دشمنان است.

و مسولان انتظامی و اجرایی و قضایی بدانند خواست عموم مردم محاکمه و مجازات عاملان این اعمال ننگین و بازستاندن سرمایه های به آتش کشیده شده از آنهاست.

جانمان را فدای آیه آیه این قرآن می‌کنیم و تا آخرین قطره خون پای برافراشته بودن این پرچم ایستاده‌ایم.

ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

یکم مهرماه ۱۴۰۱

ستاد مردمی برگزاری اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)

کانون‌های قرآنی و هیئات مذهبی تهران بزرگ

  • منبع خبر : فارس