استوری سردار و تکذیب اختلاف و درگیری با طارمی
استوری سردار و تکذیب اختلاف و درگیری با طارمی
اختلاف در تیم ملی؛ شایعه‌ای که مهر تایید پای آن نخورد اما سردار آزمون تکذیبش کرد تا پرونده‌اش فعلا بایگانی شود.

حاشیه‌های موجود در فضای مجازی، متن اصلی ۴۸ ساعت قبل از بازی با سنگال بود. حواشی‌ای که منتهی به یک فرضیه تایید نشده، شد؛ اختلاف، دو دستگی و درگیری بین بازیکنان تیم ملی.

ماجرا از آن‌جایی شروع شد که سردار آزمون استوری‌ انتقادی در صفحه خود منتشر کرد و سپس بعد از چند دقیقه با حذف آن استوری، تمام پست‌های صفحه‌اش را نیز پاک کرد. از آنجا بود که شایعه‌ای مبنی بر آنفالو کردن صفحه اینستاگرامی آزمون توسط مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و احسان حاج‌صفی پخش شد. شایعه‌ای که با  یک جست‌وجوی ساده می‌شد به نادرست بودنش پی برد.

شایعات مربوط به آنفالو شدن صفحه سردار آزمون توسط برخی بازیکنان تیم ملی در حالی پخش شد که با سرچ ساده به دروغ بودن آن می‌شود پی برد

حتی شایعات تا حدی بالا گرفت که برخی مدعی شدند آزمون و طارمی با یکدیگر در اردوی تیم ملی درگیر شده‌اند. خبری که منبعی جز حرفهای درگوشی  نداشت. آزمون می‌گوید: همه ما بازیکنان اعضای یک خانواده هستیم . او این مطالب را تخیلی می‌داند و تاکید می‌کند کسی خبر نداشته او قصد دارد دست به انتشار آن استوری بزند.

درست روز بعد از آن بود که آزمون بنا به نظر کادر پزشکی با شرکت نکردن در تمرین گروهی به فیزیوتراپی پرداخت. اما یکی از سایت‌های خبری با انتشار خبر غیبت آزمون در بازی با سنگال به علت مصدومیت، آتش شایعات را شعله‌ور کرد. حواشی‌ای از جنس خط خوردن و خداحافظی آزمون از تیم ملی به علت درگیری و اختلاف با بازیکنان تیم ملی. موضوعی که تنها ۲۴ ساعت زمان احتیاج داشت تا تکذیب شود. سردار در تمرین قبل از بازی با سنگال شرکت کرد و در نهایت گل تساوی بخش ایران را وارد دروازه حریف کرد. البته در این اوقات خبری از اردو بیرون نمی‌آمد تا در فضای ملتهب بیرون از تیم ملی شایعات برجسته تر هم بشوند و کار به تحلیل‌های عجیب برسد.

یک روز بعد وقتی که با انتشار تیم شیت بازی ایران و سنگال مشخص شد که آزمون و طارمی و قدوس در بین بازیکنان حضور دارند، این شبهه وجود داشت که کی‌روش قصد ندارد از این گلزن تیم ملی استفاده کند. اما شاید مهم‌ترین حاشیه این جریان در دقیقه ۵۸ مسابقه با سنگال رقم خورد. جایی که سردار آزمون از روی نیمکت توسط کی‌روش فراخوانده شد تا به جای طارمی در زمین بازی کند. اما طارمی موقع تعویض به سمت آزمون نرفت و از چند متر آن طرف‌تر از زمین بازی خارج شد. تصاویری که این گمانه‌زنی را به وجود آورد بین این دو بازیکن صمیمیت جاری نیست.

این تصویر مربوط به صحنه تعویض است. جایی که طارمی از کمی آن طرف‌تر بیرون رفت.

جالب اینکه  این برداشت هم از سوی سردار تکذیب شده اگرچه او توضیح دقیقی در این باره نداده. او حتی کسانی که شایعه دو دستگی و اختلاف بین بازیکنان تیم ملی را پخش کرده‌اند را به خدا واگذار کرده تا نشان بدهد حضور موفق در جام جهانی برایش در اولویت است.

سردار آزمون در این استوری، شایعه سازان در خصوص اختلاف بین بازیکنان را به خدا واگذار کرده و خط خوردنش از تیم ملی را دروغ خوانده است.

سردار در مصاحبه‌ای در پایان بازی هم اعلام کرد پیراهنش متعلق به همه مردم ایران است؛ صحبتی که برای هواداران خوشایند بوده و مایه تشویق بیشتر شماره بیست تیم ملی هم شده است.

  • منبع خبر : ورزش سه