هرگونه انتقال منابع مالی داخلی هندیجان به خارج از شهرستان خیانت به مردم این شهرستان محروم است.

به گزارش خیزگزاری آریا از بندر هندیجان،حجت الاسلام حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته اشاره کرد که بعضی نقل و قول ها این امر را بیان کرده که متاسفانه برخی مسئولین بخشی از منابع مالی داخلی شهرستان را به خارج از شهرستان منتقل می کنند که شاید برای حفظ صندلی باشد.

وی ادامه داد: اگر این حقیقت داشته باشد چنین مسئولانی خائن هستند و به هیچ وجه دلسوز مردم ما نیستند. خدا کند دروغ باشد اما اگر این مطلب که ظاهرا گفته شده راست باشد و ادامه یابد در همین تریبون چنین مسئولانی رسوا خواهند شد.

حسینی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت محمد حسین فهمیده و روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموزی، مساله تبلیغ دانش آموزی را با توجه به خطر استحاله فرهنگی ضروری دانست و از متولیان امر خواست تا با سازماندهی موثر نسبت به تبلیغ دانش آموزی و حاکم کردن نگاه تربیتی در مدارس اقدام کنند.

امام جمعه هندیجان در پایان در خصوص عملیات رزمندگان غزه گفت: تحلیل آثار عملیات پیروزمندانه طوفان الاقصی بر بخش های اقتصادی، اشتغال و امنیت غذایی رژیم اشغالگر قدس پرداخت و اظهار داشت برخی معتقدند خسارت های صهیونیست ها در اثر عملیات موفق طوفان الاقصی فقط در حوزه امنیت و دفاعی بوده است اما واقعیت آن است این عملیات زلزله ای در امور اقتصادی، اشتغال و گردشگری و انرژی و بورس این رژیم بر جای گذاشته است‌.

  • نویسنده : محمدمهدی صادقی