برای مشکلات ایجاد شده در بندر امام خمینی(ره) شرمنده مردم هستیم
برای مشکلات ایجاد شده در بندر امام خمینی(ره) شرمنده مردم هستیم
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برای مشکلات ایجاد شده در بندر امام خمینی(ره) شرمنده مردم هستیم اما با تمام وجودمان برای خدمت و پیگیری مطالبات آن ها از مسئولان، پای کار هستیم.

 

به گزارش اندیشه خوزستان سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از منازل آسیب دیده بندر امام خمینی(ره) ناشی از بارندگی و آبگرفتگی های اخیر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکلات مردم این شهرستان اساسی بوده و گله مردم از مسوولان به جاست و ما درددل و مشکلات آنها را شنیدیم.

وی افزود: نخست از مسئولان استان می خواهیم به صورت جدی به مشکلات این منطقه رسیدگی کنند و ما نیز برای همکاری در این راستا آمادگی کامل داریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز برنامه ریزی کرده ایم که لوله کشی بخش هایی از مناطق بندر امام که دچار آبگرفتگی شدند انجام شود تا در صورت بارندگی های احتمالی در آینده بار دیگر چنین مشکلاتی به وجود نیاید.

وی بیان کرد: تجهیز و تعمیر منزل مردم آسیب دیده در این منطقه نیز در اولویت قرار گرفته و در حال حاضر گروه های جهادی مشغول خدمت به مردم هستند.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: به صورت جدی پیگیر خواسته های مردم و رسیدگی مسئولان هستیم و جا دارد از صبر و شکیبایی مردم تشکر کنم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور بازدید از مناطق آسیب دیده استان و رسیدگی به مشکلات مردم بندر امام خمینی(ره) ساعاتی پیش وارد خوزستان شد.