بررسی آخرین وضعیت نقاط بحرانی و خطرآفرین مسجدسلیمان و اندیکا
بررسی آخرین وضعیت نقاط بحرانی و خطرآفرین مسجدسلیمان و اندیکا
 در بازدید مدیرکل مدیریت بحران خوزستان و مدیرکل بنیاد مسکن استان، روند بازسازی منازل و نقاط بحرانی وحادثه خیز شهرستان‌های اندیکا و مسجدسلیمان بررسی شد.

مرتضی شرف‌الدین شیرازی مدیرکل مدیریت بحران خوزستان در جریان این سفر که امروز (۲۲ شهریورماه) انجام شد، اظهار کرد: بازدیدها بیشتر روی دو محور متمرکز شد، یکی بازسازی مناطق آسیب‌دیده از زلزله که در این خصوص از شهرک امام رضا(ع) مسجدسلیمان، روستای سرشط و چندین روستای دیگر در اندیکا بازدید شد و به فراخور هر منطقه تصمیماتی اتخاذ شد. بحث دوم پیش‌بینی و اجرای پروژه‌های مشارکتی با محوریت مردم و بهره‌گیری از امکانات دولتی برای رفع نقاط خطرآفرین، حادثه‌خیز و بحرانی است که روی هر دو موضوع توافق‌ایی داشتیم و توسط کارشناسان بحران پیگیری خواهند شد.

شرف‌الدین شیرازی گفت: در مسجدسلیمان دو موضوع مهم مناطق آغشته به نفت و نقاط آسیب‌دیده وجود دارد که با هماهنگی دستگاه‌ها و نهادهای مسئول، ان‌شاءالله مشکل مردم مرتفع خواهد شد.

بنا بر اعلام استانداری خوزستان، در سفر به شهرستان اندیکا پیگیری احداث پروژه پل سور و بهسازی و تعریض مسیر روستای غلامحسین به دینراک در دستور کار قرار گرفت که مسئولان مربوطه قول اجرایی کار را دادند.