پیام مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
پیام مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به کارکنان این شرکت تبریک گفت.

به گزارش اندیشه خوزستان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، متن پیام مهندس علیرضا دانشی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود والجبروت و اهل العفو و الرحمه و اهل التقوی و المغفره …

همکاران گرامی و خانواده بزرگ شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

سلام علیکم

سروش الهی دیگر بار، با طلوع هلال فطر، ندایی عارفانه سر داد و مومنان روزه دار را با قلب های آکنده از عشق سرمدی و سرمست از ضیافت حضرت دوست، از هر کوی و برزن به صفوف به هم فشرده نماز عید غفران فراخواند. خوشا به حال آنان که با تکیه بر رنگین کمان باران رحمت رمضانی، نظاره گر شادمانی همسفران خویش به وادی الرحمه هستند و برای فردای خویش، توشه ارزشمند جود خداوندی را ذخیره نموده اند.

هنوز سجاده ها از عطر نزول ملائک عطرآگین است و نجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب‌های قدر بندگان صالح خدا، گوش جان را نوازش می­ کند و چشم دلمان به برکت رؤیت شکوفه های دعا و استغفار در فصل بهار قرآن، روشن است.

معبودا! خاضعانه از آن جلال کبریایی و ذات بی انتهایت مسئلت داریم که حال عبادت و شب زنده داری را در کویر تشنه بندگی‌ات جاودانه سازی تا شکوفه های نیایش در آن سر برآورَد و دل های مشغول به امور دنیویِ ما را از شوره زار تباهی برهاند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران عزیز و خانواده های گرامی تان، از درگاه خداوند متعال، عید سعید فطر را به محضر یکایک شما بندگان صالح خدا تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نمایم که بهترین سرنوشت را در این ماه رحمت و برکت، برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و موجبات رضایت امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در هنگام ارائه مقدرات شیعیان خویش به درگاه الهی فراهم آمده باشد.

امیدوارم رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دل مان جاری بماند و توفیق بهره مندی از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان را در سال‌های آینده به ما عطا فرماید.