بسیج سازندگی خط آب غدیر را به مناطق روستایی هویزه متصل می‌کند
بسیج سازندگی خط آب غدیر را به مناطق روستایی هویزه متصل می‌کند
فرمانده سپاه خوزستان گفت: بسیج سازندگی علاوه بر اعزام تانکرهای آبرسانی و پیگیری مشکلات دامداران، خط لوله آب غدیر را به مناطق روستایی هویزه متصل خواهد کرد.

در راستای حل معضلات آب شهرستان هویزه جلسه قرارگاه شهید سلیمانی(آبرسانی به مناطق روستای و عشایری) با حضور فرماندهی سپاه حضرت ولیعصر(عج) سردار شاهوار پور و سرهنگ زبیدی مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) درناحیه مقاومت بسیج سپاه هویزه تشکیل شد.

سردار شاهوارپور در این نشست عنوان داشت: تداوم آبرسانی به روستاهای دارای معضل آبی موضوع مهمی است که در این راستا ۵ تانکر آبرسانی را موظف کردیم برای آبرسانی به مردم هویزه اقدام کنند.

وی اضافه کرد: برای اجرای ۹ کیلومتر طرح آبرسانی جفیر یک و جفیر ۲ لوله کشیده شده با اعتبار بیش از ۳ میلیارد تومان وارد منطقه خواهد شد تا مشکل مردم حل شود.

به بیان فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان و مسئول قرارگاه شهید سلیمانی اجرای ۵۰۰ متر اتصال لوله آب غدیر به تاسیسات آبرسانی بخش نیسان و مرکزی انجام خواهد شد و مجری همه‌ی این طرح ها بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) به عنوان دبیر قرارگاه شهید سلیمانی است.

وی با تاکید بر خشکسالی پیشرو عنوان داشت: با کمک جهادگران ان شاءالله می توانیم مشکلات مردم را کم کنیم تا از وضعیت پیش آمده هرچه سریعتر خارج شوند.

در پایان سردار شاهوار پور ضمن تبریک دهه ولایت عنوان کرد: همچون گذشته خدمتگذاران مردم در سپاه پاسداران و بسیج تا رفع همه مشکلات در کنار آن‌ها خواهند ماند.

بنابر این گزارش، تخصیص ۱۰ هزار بطری آب معدنی، پیگیری رهاسازی آب از پشت سد کرخه طبق مصوبه شورای تامین استان، تخصیص بسته های کمک معیشتی به روستائیان متضرر، پیگیری خسارت دامداران متضرر و تخصیص علوفه یارانه‌ای از دیگر مصوبات این جلسه بود که توسط فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان مطرح شد.