بهترین سلاح در مقابله با دشمنان جهاد تبیین و روشنگری است/چرخ صنعت نیشکر در اوج بحران‌ها چرخیده است
بهترین سلاح در مقابله با دشمنان جهاد تبیین و روشنگری است/چرخ صنعت نیشکر در اوج بحران‌ها چرخیده است
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان در ضرورت جهاد تبیین، مقابله با هجمه‌های دشمنان و روشنگری مباحث روز، سخن گفت.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، نشست روشنگری و «جهاد تبیین» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین جلیل علی‌نژاد در سالن اجتماعات توسعه نیشکر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این نشست که مدیران و پرسنل توسعه نیشکر حضور داشتند، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان در ضرورت جهاد تبیین، مقابله با هجمه‌های دشمنان و روشنگری مباحث روز، سخن گفت.

تاکید بر گفت‌وگوهای دو طرفه بین مدیران و پرسنل و ضرورت ارتباط مستقیم مسئولین با کارکنان، از دیگر محورهای صحبت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین جلیل علی‌نژاد در نشست روشنگری و «جهاد تبیین» بود.

وی چنین ارتباط‌های مستقیمی را دارای برکات زیادی دانست که باعث رفع ابهامات خواهد شد. به گفته رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان، قصد دشمن، ایجاد تقابل در جامعه ایران است و با آگاهی رسانی و جهاد تببین نباید اجازه ایجاد چنین فضایی به دشمنان انقلاب داد.

کسانی که دارو را هم از مردم دریغ کردند

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت که اینهایی که به ظاهر خود را دلسوز مردم و زنان این سرزمین نشان می‌دهند همان کسانی هستند که حتی دارو را از مردم دریغ کردند. این‌ها کسانی هستند که در هنگامه انفجار موشک‌های صدام در شهرهای ایران، حتی از فروش «سیم خاردار» به ایران ممانعت می‌کردند.

علی‌نژاد تاکید کرد که این‌ها دشمنان قسم خورده مردم ایران هستند و اگر آب هم دست‌شان بود بر روی مردم ایران می‌بستند؛ این‌ها کسانی هستند که در حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز نشان دادند که به کوچک و بزرگ رحم نخواهند کرد.

دشمن می‌خواهد مردم را مقابل یکدیگر قرار دهد

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد مردم را مقابل یکدیگر قرار دهد، افزود: فوت مرحومه مهسا امینی بهانه‌ای برای ضربه زدن به امنیت کشور بود و در این بین،دشمن با موج سواری به دنبال تقابل مردم با یکدیگر است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان در ادامه بیان داشت، نباید نسبت به فتنه دشمن بی‌تفاوت باشیم و باید با تحلیل و مطالعه پیش برویم و با قضاوت‌های صحیح و جهاد تبیین راه را بر خباثت‌های دشمنان ببندیم. در این راه، بهترین سلاح در مقابله با دشمنان جهاد تبیین و روشنگری است

چرخ صنعت نیشکر در اوج بحران‌ها چرخیده است

حجت‌الاسلام والمسلمین جلیل علی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به صنعت نیشکر پرداخت و اقدامات صورت گرفته در ایجاد اشتغال و تولید را در این صنعت ستود.

وی در ادامه گفت: در اوج سختی‌ها و بحران‌هایی نظیر خشکسالی، سیلاب و … با مدیریت صحیح و همت پرسنل، چرخ صنعت نیشکر چرخیده است و در این شرایط دکتر ناصری در اقدامی شایسته به امور رفاهی پرسنل و افزایش حقوق ها توجه کرده است و این، جای قدردانی دارد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خوزستان به موضوع نیشکر هفت‌تپه نیز ورود کرد و تاکید کرد که کار بزرگی در حل و فصل مشکلات این واحد نیشکری از سوی دکتر ناصری انجام شده است. حجت‌الاسلام والمسلمین جلیل علی‌نژاد در ادامه ، نیروی انسانی را محور اصلی هر مجموعه‌ای دانست و عنوان کرد که توسعه نیشکر از مجموعه‌های کم‌نظیر استان خوزستان در نیروی انسانی متعهد و ماهر است.