بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان خوزستان
بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان خوزستان
به مناسبت شهادت دکتر محسن فخری زاده و محکومیت عملیات تروریستی

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان خوزستان

به مناسبت شهادت دکتر محسن فخری زاده و محکومیت عملیات تروریستی

(و سکنتم فی مساکن الذین ظلموا انفسهم… فلا تحسبن الله مخلف وعده رسله ان الله عزیز ذوانتقام)
(و در منازل کسانی که ستم کرده بودند ساکن شدید… پس مپندار که خدا وعده خود را به پیامبرانش خلاف وعده میکند که خدا شکست ناپذیر انتقام گیرنده است)

بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه ، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.
این اقدام جنایتکارانه عوامل رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی در به شهادت رساندن یکی دیگر از دانشمندان و مبتکران صنعت هسته ای کشور، باری دیگر موجب خشم و نفرت مردم شهید پرور ایران اسلامی و دیگر انسان های آزاده جهان گردید.

*شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بودند که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده، و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند. ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور می باشد، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.
سازمان بسیج حقوقدانان استان خوزستان ضمن محکومیت شدید این اقدام جنایتکارانه، از شورای عالی امنیت ملی، وزارت امور خارجه و سایر نهادهای بین المللی، که تمام ظرفیت های سیاسی، حقوقی و بین المللی را برای پیگیری این جنایت هولناک و کوردلانه به کار گیرند و انتقام سختی از دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بگیرند. این اقدام جاهلانه بدون شک از مصادیق بارز تروریسم دولتی محسوب می شود به ویژه آنکه مقامات رژیم صهیونیستی بارها در ناکام ماندن خود در ترور این شخصیت انقلابی اذعان نموده بودند. لذا این عملیات تروریستی که با مداخله این غده نامشروع و متحدان مرتجع منطقه ای خود صورت گرفت، بی شک نقض معاهدات و قطعنامه های بین المللی در زمینه پرهیز از فعالیت تروریستی، لزوم احترام به اصل حاکمیت و تمامیت ارضی و اصل عدم تجاوز می باشد.
بار دیگر شهادت این فخر نظام اسلامی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و ملت بزرگوار ایران بالاخص خانواده معظم آن شهید گرانقدر تبریک و تسلیت عرض نموده و ستمگران عالم و متحدان جنایتکار آنها بدانند که این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند.
سازمان بسیج حقوقدانان استان خوزستان