تداوم ناکامی‌های صنعت نفت
تداوم ناکامی‌های صنعت نفت
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در یک دیدار خانگی مقابل آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، از میهمان خود شکست خورد.

 

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور امشب پیگیری شد و طی آن، صنعت نفت آبادان در خانه مقابل میهمان خود آلومینیوم اراک با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

تک گل نماینده اراک را در این دیدار، حامد پاکدل در دقیقه ۱۵ با یک ضربه فریب‌دهنده از بالای سر سنگربان صنعت نفت وارد دروازه فلاح‌زاده کرد.

قضاوت این دیدار کم برخورد بر عهده مهدی سید علی بود آقایان محمد رضا ابوالفضلی و محمد راهی وی را در امر داوری این دیدار یاری کردند. سید علی در این مسابقه یک بار دست به جیب شد و طی آن، محمدحسین زواری را با کارت زرد خود جریمه کرد.

صنعت نفت آبادان با ترکیب ابتدایی حامد فلاح زاده، محمد اهل شاخه، محمد طیبی، عبدالله ناصری، طالب ریکانی، محمود مطلق زاده، مهدی حنفی (۵۴- حسین بیت سعید)، محمدرضا غبیشاوی (۵۴- سینا زامهران)، امیرحسین فرهادی (۷۰- مهدی زبیدی)، محمد حسین زواری (۴۶- امید خالدی)، احمد شریعت زاده (۵۴- رضا خالقی فر) به میدان رفت.

در مقاابل نیز، شاگردان منصوریان با ترکیب حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، امیرمحمد هوشمند، محمد ایران‌پوریان، میثم مجیدی، اسماعیل شریفات، پوریا آریاکیا، امید سینگ، معین عباسیان، مرتضی آقاخان (۷۲- جابر انصاری)، حامد پاکدل، حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، امیرمحمد هوشمند، محمد ایران‌پوریان، میثم مجیدی، اسماعیل شریفات، پوریا آریاکیا، امید سینگ، معین عباسیان، مرتضی آقاخان (۷۲- جابر انصاری) و حامد پاکدل تیم خود را روانه میدان کرد.

نفت آبادان در حالی این شکست را متحمل شد که پیش از دیدار، سرمربی این تیم از به‌کارگیری استراتژی جدیدی در این دیدار خبر داده بود، اما این راهبرد پایانی بر ۱۳ هفته ناکامی این تیم نبود.

صنعت نفت پس از هفته دهم مسابقات لیگ برتر رنگ پیروزی را به خود ندیده است و در هشت بازی اخیر نیز موفق به گلزنی نشده است.

این تیم در آخرین دیدار پیش از این مسابقه، در خرم‌آباد مقابل تیم لیگ یکی خیبر در چارچوب جام حذفی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

نفت آبادان با این شکست ۲۵ امتیازی و در رده دهم جدل باقی ماند و در باید در انتظار برگزاری سایر دیدارهای این هفته و بازی های معوقه بماند تا جایگاه جدید خود را بشناسد.

این تیم طبق برنامه و در چارچوب هفته بیست و سوم روز جمعه ۲۴ اردیبهشت‌ماه در تبریز به مصاف تراکتور خواهد رفت.