تفاوت این باران با باران های قبلی/ نمره قبولی شاعری
تفاوت این باران با باران های قبلی/ نمره قبولی شاعری
 بارش ۹۰ میلیمتری باران در اهواز آن هم در کمتر نیمی از روز مانند گذشته شهر اهواز را غرق در آب کرد . آبگرفتگی معابر و خیابان ها مانند گذشته سوژه بسیاری از خبرگزاری ها و شهروند خبرنگاران گردید و بسیاری از این فضای ایجاد شده به حق گلایه و شکایت کردند . اما حضور فوری و ضربتی نیروهای شهرداری و در راس آنها شهردار جوان اهواز باعث گردید در بسیاری از نقاط بحران خیز مشکلات سالهای گذشته ایجاد نشود تا شهروند به تغییر شهر به دست جوانان بیش از پیش امیدوار باشند .

رفع مشکل ۳۰۰ نقطه بحران خیز آنهم در چند ساعت بعد از اتمام بارندگی از جمله کارهایی بود که فقط بدست نیروهای انقلابی و جوان انجام می شد و شهردار اهواز نشان داد که چقدر در خصوص رفع مشکلات مردم پای کار ایستاده است .
مشکلات فاضلاب و آب های سطحی شهر اهواز داستان تازه و یک روزه ای نیست که اکنون بخواهیم همه مشکلات را به شهردار جوان این کلان شهر نسبت بدهیم . اکنون که شهر اهواز پروژه های کلان خود را در جریان انداخته است و تغییرات بنیادی در فضای سبز شهری ایجاد نموده است باید واقع بینانه نگاهی به این معضل بیاندازیم ، مشکل آب های سطحی اهواز تاریخی فراتر از مدیریت شاعری در شهرداری اهواز دارند چنانکه تاریچه این مشکل از طول عمر این بنده حقیر فراتر است. حل مشکلات مربوط به رفع آب های سطحی اهواز یک عزم ملی می خواهد و بی انصافی است که حل چنان مسئله کلانی را بر دوش یک ارکان غیر دولتی قرار بدهیم .
همچنین امضای قرارداد حل مشکل آب های سطحی کلانشهر اهواز که با معتبرترین پیمانکار کشور برای اولین بار صورت گرفته نشان می دهد که شهردار چه میزان به حل این موضوع اهمیت داده است .
امید دارم دولت مردان خوزستان در کنار نمایندگان شایسته اهواز و حتی استان بتوانند در کنار نیروی پای کار و جوانی به نام شاعری با جذب اعتبارات و راه حل های اساسی هرچه سریعتر این موضوع را حل نمایند .