تنها راه پیشرفت سریع شهرها مشارکت بخش خصوصی است
تنها راه پیشرفت سریع شهرها مشارکت بخش خصوصی است
جلسه ویژه بررسی پروژه های سرمایه گذاری شهرداری اهواز با حضور ابراهیم نوشادی شهردار کلانشهر اهواز، محمدجعفر فلسفی، مهران باباپور، فتح الله حاجتی، مازیار جهانبخشی از اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.

ابراهیم نوشادی در این جلسه با اشاره به استقبال شهرداری اهواز از سرمایه گذاری های بخش خصوصی، اظهار کرد: تجربه ثابت کرده که هرچه پیشرفت در سطح شهرها هست با مشارکت بخش خصوصی محقق شده است.

وی افزود: تنها راه پیشرفت هرچه سریع تر شهرها مشارکت بخش خصوصی در ایجاد و بهره برداری از ظرفیت های شهری است که اهواز نیز نیاز بیشتری به این سرمایه گذاری ها دارد.

شهردار کلانشهر اهواز در ادامه خطاب به مدیران شهرداری خاطرنشان کرد: نخستین راه برای جذب سرمایه گذار، احترام است و نباید با دید یک پیمانکار به سرمایه گذاران نگاه شود زیرا یکی از مشکلات امروز شهر اهواز، نبود سرمایه گذار است.

در ادامه این جلسه تعدادی از سرمایه گذاران پیشنهادهایی برای سرمایه گذاری در پروژه های ایستگاه های مکانیزه اتوبوس، پروژه زیپ لاین و زیباسازی پل هفتم ارائه دادند که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه الماسی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های سرمایه گذاری شهرداری اهواز ارائه کرد.