توزیع هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آبادان
توزیع هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آبادان
توزیع هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آبادانغلامرضا شریعتی از توزیع هزار و 400 بسته معیشتی بین نیازمندان آبادان خبر داد.

به گزارش اندیشه خوزستان ؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان عصر امروز در مراسم توزیع یک هزار ۴۰۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان آبادان، عنوان کرد: این استان در زمینه کمک‌های افراد خیر همیشه پیشگام بوده در همین راستا باید تلاش کرد در دوران پاندمی کرونا از این ظرفیت موجود بهره بیشتری برد.

وی افزود: این فعالیت خیرخواهانه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون در سطح استان در حال انجام بوده و امروز نیز شاهد توزیع بسته های معیشتی در ششمین مرحله این کمک ها در آبادان هستیم.

شریعتی با بیان اینکه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی یکی از اقداماتی است که در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر به دلیل بیماری کرونا در دستور کار قرار گرفته تصریح کرد: توزیع بسته های معیشتی با کمک خیران تا زمان ریشه کن شدن این بیماری همچنان ادامه دارد؛ خوشبختانه در حال حاضر تمام شهرهای خوزستان در وضعیت زرد کرونا قرار دارند اما همچنان باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم جدی گرفته شود.

استاندار خوزستان در انتها گفت: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید مسیر را به سمت و سویی برد که روند فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان خوزستان به حالت عادی برگردد.