توسعه گمرک در آبادان و خرمشهر ضروری است / تولید ۲۰ هزار فرصت شغلی
توسعه گمرک در آبادان و خرمشهر ضروری است / تولید ۲۰ هزار فرصت شغلی
سید مجتبی محفوظی گفت: در صورتی که تعداد مجموعه های گمرک در منطقه آبادان و خرمشهر افزایش یابد و این شهرستان در این حوزه به روزهای اوج خود بازگردد ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید برای منطقه ایجاد می شود.

به گزارش  اندیشه خوزستان؛ سید مجتبی محفوظی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در مراسم توزیع یک هزار ۴۰۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان این شهرستان، عنوان کرد: همیشه در دین مبین اسلام توصیه به کارهای نیک و دستگیری از مستمندان و مستضفعان تاکید بسیاری شده و این سنت حسنه از صدر اسلام تا به امروز استمرار داشته است.

وی با تقدیر از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) که متولی برگزاری این مراسم بوده عنوان کرد: شهرستان آبادان و خرمشهر در حوزه زیرساختی دچار کمبودهای بسیاری هستند به همین دلیل باید تلاش بسیاری در راستای ایجاد فرصت های شغلی در منطقه داشته باشیم. فقرزدایی باید الویت مسئولان در این شهرستان باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مسئولان شهرتان باید به فکر ایجاد فرصت های شغلی جدید باشند، در این مسیر می توان از مشاغل خانگی و بنگاه های زود بازده شروع کرد و این فرایند را تا رسیدن به مشاغل و صنایع بزرگ ادامه داد.

محفوظی فعال شدن گمرکات این منطقه را یکی از فعالیت های اقتصادی زود بازده در راستای ایجاد فرصت های شغلی دانست و یاد آور شد: در این زمان سه اداره گمرک در این شهرستان مستقر است و در صورتی که تعداد این مجموعه های اقتصادی بیشتر شود و این شهرستان در این حوزه به روزهای اوج خود بازگردد ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید برای منطقه ایجاد می شود.