جلسه هماهنگی کنگره ملی شهدای خوزستان با حضور مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان و فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد
جلسه هماهنگی کنگره ملی شهدای خوزستان با حضور مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان و فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد
 جلسه هماهنگی کنگره ملی شهدای استان خوزستان در سال ۱۴۰۲ با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) و مهندس محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در محل ستاد این کنگره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان: در این جلسه سردار شاهوار پور بر برگزاری کنگره در مقیاس ملی بمنظور اشاعه فرهنگ ایثار و مقاومت و انتقال پیام شهدا که همواره یادآور استقامت و امید بوده تاکید کرد و گفت: باید با نوآوری طرح های فرهنگی در کلیه رده های سنی، کمیته های اجرایی تا قبل از برگزاری کنگره فعالیت های خود را به صورت مستمر ادامه دهند.

علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی بیان کرد: امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست، بنابراین وظیفه قدردانی از ایثارگران گرانقدر بویژه شهدا، فریضه ای عینی و همیشگی است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان آمادگی خود را جهت مشارکت در برگزاری این محفل نورانی و در شأن شهدا و مردم شهید پرور استان خوزستان اعلام داشت و افزود: این قبیل مراسمات بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده و بی شک هرگونه مشارکت در این مسیر خیر و برکت را برای خانواده بزرگ فولاد اکسین خوزستان به ارمغان می آورد.