درایت شهردار اهواز سبب احیای این سازمان شد
درایت شهردار اهواز سبب احیای این سازمان شد
سرپرست سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز در نشست خبری با خبرنگاران گفت : سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز بر اساس وظایفی که در  اساسنامه این سازمان تعیین شده، تامین و پشتیبانی ماشین آلات حوزه خدمات حوزه های فنی و عمرانی  شهرداری اهواز را به عهده دارد .

اسمائیل آخوند شوشتری بیان داشت : طی سال های مختلفی که این سازمان مشغول به کار بوده به عنوان یکی از سازمان های وابسته به شهرداری اهواز فراز و نشیب‌های بسیاری داشته و هم از لحاظ تجهیزات و ماشین آلات راهسازی ، ماشین آلات خدماتی  فعالیت بسیار روان داشته و  یک دوره‌ای به فراخور زمان و دستوراتی که مدیران وقت دادند از حوزه خدماتی جدا و به سمت فعالیت‌های عمرانی رفته است.

وی گفت : بر اساس رویکردی که جناب آقای دکتر امینی شهردار محترم اهواز داشتند از ابتدای فعالیت ایشان مقرر شد سازمان خدمات موتوری به ماهیت اصلی خود یعنی فعالیت و پشتیبانی تو حوزه خدمات شهری برگردد.

سرپرست سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ادامه داد : اصلاح و باز سازی ماشین آلات و تعمیرات اساسی دستگاه‌های خدمات‌رسان را در برنامه سازمان قرار دادند و موضوع پشتیبانی مسایل خدماتی سطح شهر مجدداً بر عهده سازمان قرار گرفت.

آخوند شوشتری اظهارداشت : با توجه به بحران هایی که طی ماه های اخیر برای مناطق شهرداری اهواز اتفاق افتاد سازمان خدمات موتوری مجدداً احیا شد و الان پشتیبانی ماشین آلات حوزه خدمات شهری منطقه ۶ شهرداری اهواز رو به طور کامل به عهده دارد و علاوه بر فعالیت در حوزه خدماتی، جمع آوری و حمل زباله مسائل مربوط به حوزه اجرائیات و سامانه ۱۳۷ شهرداری اهواز را هم برعهده داریم.

وی افزود: همچنین براساس درخواستی که مناطق به ما ارائه داده اند ماشین‌آلات را اعزام و در محل اقدامات محول شده انجام می شود .

سرپرست سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز بیان داشت : از روزی که بنده در این سازمان مستقر شده ام  تمام توانم را بر بازگشت ماشین آلاتی که تا الان استفاده نمی شد قرار دادم و فعالیت های خیلی خوبی اتفاق افتاده است .

وی ادامه داد : بعضی از پروژه هایی که بصورت امانی از طریق شهرداری اهواز به ما واگذار شده بود را از جمله نرده گزاری سنگ ساحلی و ساحل سازی مجدد راه اندازی کردیم  .

آخوند شوشتری گفت : ستاد نخاله های ساختمانی را داریم که مدیریت این ستاد به عهده سازمان خدمات موتوری است و ظرف روزهای آینده کارهای خیلی خوبی در این حوزه انجام می شود.

سرپرست خدمات موتوری شهرداری اهواز  گفت : با پیگیری های شهرداری اهواز و با کمک استانداری انشاالله تا قبل از عید اتفاق خوبی در حوزه جمع آوری نخاله های سرگردان در سطح شهر صورت می گیرد.

وی در خصوص بودجه این سازمان بیان کرد : با توجه به نگاه ویژه شهردار اهواز به این سازمان بودجه  نسبت به گذشته رشد چند برابری داشته و به رقم ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده است.