دستور وزیر ورزش برای تکمیل ورزشگاه مجدیان دزفول تا پایان سال
دستور وزیر ورزش برای تکمیل ورزشگاه مجدیان دزفول تا پایان سال
معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان این‌که مشکل اعتباری در اتمام پروژه ورزشگاه شهید مجدیان دزفول نخواهیم داشت، گفت: وزیر ورزش دستور داده است که این پروژه تا پایان سال به اتمام برسد.

جمشید تقی‌زاده امروز، ۱۵ دی ماه در حاشیه بازدید از ورزشگاه در حال بازسازی مجدیان دزفول، اظهار کرد: وزیر ورزش و جوانان تمهیدات بسیار خوبی اندیشیده است تا این استادیوم تا پایان سال به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد. من هم مسئولیت داشتم به خوزستان سفر کنم تا از نزدیک روند کا را ببینم. امیدوارم بتوانیم شرایط را برای افتتاح پروژه‌ها برای سفر آینده وزیر ورزش به خوزستان فراهم کنیم.

وی افزود: امروز همه مردم باید نشاط و امید و عقلانیت داشته باشند. تلاش برای انجام اقدامات مختلف در بخش‌های مختلف ورزشی نیز نقش ویژه‌ای در ایجاد این نشاط دارد. خوشحالم که مسئولان استان خوزستان هم این نگاه ویژه را دارند.

معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در خصوص عملکرد اداره‌کل ورزش استان در تامین بودجه برای پروژه ورزشگاه مجدیان دزفول و سایر پروژه‌ها در خوزستان، گفت: یکی از استان‌های فعال ما در ادارات ورزش و جوانان استان‌ها، خوزستان است. ضمن اینکه با تلاش‌های شبانه روزی مدیرکل ورزش و جوانان و همکارانش و پیگیری‌های مداوم آن‌ها از طریق وزیر ورزش و توجه ویژه‌ای که آقای سلطانی‌فر در زمینه اتمام پروژه‌ها نسبت به خوزستان دارد، به نظرم نسبت به بازدید قبلی که از ورزشگاه مجدیان داشتم، این پروژه پیشرفت خیلی خوبی داشته است و امیدوارم تا پایان سال بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: مشکل اعتباری در اتمام این پروژه نخواهیم داشت و وزیر دستور داده است این پروژه تا پایان سال به اتمام برسد.

تقی‌زاده درخصوص سرانه ورزشی کشور نیز گفت: سرانه ورزشی کشور در بخش‌های مختلف استان‌ها متفاوت است اما آنچه که در این دوره اتفاق افتاده است، در بخش‌های مختلف ورزشی علی رغم تحریم‌های موجود در حد خود بی نظیر است. در زمینه سرانه‌های ورزشی احساس من این است که در بخش بناهای سرپوشیده و روباز، به استانداردها نزدیک می‌شویم.

وی افزود: هرچقدر بتوانیم زیرساخت‌ها را برای جوانان آماده کنیم، خوب است و باز هم لازم است تلاش‌ها ادامه دار باشد. کارهای مهمی انجام شده است اما کارهای انجام نشده نیز زیاد است که لازم است انجام دهیم.