دستگیری سارقان مسلح جاده‌ای در خوزستان
دستگیری سارقان مسلح جاده‌ای در خوزستان
 فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سارقان مسلح جاده‌ای در اطراف یکی از روستاهای شهرستان شوش خبر داد.

 

 

سردار سیدمحمد صالحی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه جاده‌ای خودرو، محموله و احشام در محورهای مواصلاتی خوزستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی و پلیس شهرستان شوش با انجام کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، اعضای این باند هشت نفره را در اطراف یکی از روستاهای شهرستان شوش شناسایی و بلافاصله به محل اختفای سارقان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیات‌های جداگانه و هدفمند اعضای این باند را در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند، گفت: در تحقیقات اولیه پس از اعتراف یکی از سارقان، مالخر موال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد.

صالحی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، سه دستگاه موتورسیکلت به کار رفته در سرقت‌ها، یک قبضه اسلحه شکاری و مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیرشده دارای سوابق متعدد کیفری هستند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.