دولت باید شأن بازنشستگان را حفظ کند
دولت باید شأن بازنشستگان را حفظ کند
نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت : برنامه ریزی دولت باید طوری باشد که شأن بازنشستگان عزیز حفظ شود.

به گزارش اندیشه خوزستان ؛ سید کریم حسینی در گفت و گو با خبرنگاران بیان داشت : مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان که از سوی وزارت رفاه آمده بود مورد تایید ما نیست و باید در مورد بازنشستگان با ظرافیت بیشتری اعمال نظر شود.
وی افزود : بازنشستگان کسانی هستند که بیش از سی سال از عمر خود را مشغول خدمت دهی به مردم و این مرز و بوم بوده اند و اکنون برخوردهایی که در خصوص نحوه پرداخت حقوق آنان شده است قابل چشم پوشی نیست.
حسینی ادامه داد : دولت باید بر اساس قانون و مصوبات مجلس اقدام نماید و از اقدامات سلیقه ای چشم پوشی کند. نگاه ما باید به بازنشتگان متفاوت باشد ، چرا که آنان اکنون خانواده ی بزرگتری را دارند و نباید در مضیقه مالی قرار بگیرند.
نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما پیگیر رفع مشکلات آنان خواهیم بود گفت : بیش از ۵ میلیون نفر بازنشسته در کشور وجود دارد که حدود بیست میلیون نفر را تحت پوشش خود دارند و باید عدالت را در مورد آنان رعایت کنیم.
وی در پایان گفت : من به بازنشستگان عزیز قول می دهم تمام تلاش خود را جهت پیگیری مشکلات آنان انجام دهم تا حقی ضایع نگردد.