رشد ۴۰۰ درصدی ترافیک امانات پستی خوزستان در ایام کرونایی
رشد ۴۰۰ درصدی ترافیک امانات پستی خوزستان در ایام کرونایی
مدیرکل پست خوزستان از رشد ۴۰۰ درصدی ترافیک امانات پستی خوزستان در ایام شیوع کرونا خبر داد.

 

مهران حموله ، اظهار کرد: اداره‌کل پست استان خوزستان با بر عهده گرفتن نقش رابط بین مردم و خدمات‌دهندگان، بیشترین حجم خدمات‌رسانی را در دوران کرونا داشته است.

وی افزود: با شیوع بیماری کرونا و لزوم فاصله‌گذاری‌های اجتماعی، پست با افزایش ترافیک کاری خود زمینه را برای شکستن زنجیره انتشار کرونا فراهم کرده است و نقش رابط را میان مردم و خدمات‌دهندگان دولتی و خصوصی دارد.

مدیرکل پست خوزستان تصریح کرد: پست با ارائه خدمات نیابتی سازمان‌ها و ایجاد بستر خرید و فروش اینترنتی و توزیع مرسولات و محموله‌های پستی درب منازل، از مراجعه مردم به سازمان‌ها، ایجاد ازدحام و خروج شهروندان از خانه‌ها جلوگیری کرده است.

وی گفت: در ایام شیوع کرونا، ترافیک امانات پستی ۴۰۰ درصد رشد داشته است؛ جابه‌جایی روزانه هزاران خرید اینترنتی، امانت و مرسوله‌های پستی که از اقصی نقاط کشور به این اداره‌کل وارد و از آن خارج می‌شود باعث شده زمینه برای کاهش تردد درون شهری و سفرهای برون شهری فراهم شود.

حموله افزود: این اقدامات با بهره‌برداری از زیرساخت‌های ارتباطی از پیش طراحی و پیاده‌سازی شده، انجام شده است و توانسته در چرخه اقتصادی با جلوگیری از رکود کسب و کارها و رونق اقتصادی در این ایام کرونایی جایگاه ویژه‌ای به پست بدهد.