رضایت شهروندان کوت عبدالله از اقدامات شهرداری
 رضایت شهروندان کوت عبدالله از اقدامات شهرداری
تلاش های شبانه روزی کارگران شهرداری کوت عبدالله در دفع آب های سطحی رضایت شهروندان این شهر را در پی داشت .

در پی بارش های اخیر و اعلان سطح نارنجی سازمان هوا شناسی در خصوص سامانه‌های بارش زا در استان خوزستان ، شهرداری کوت عبدالله با اجرای برنامه های پیشگیرانه اقدام به اصلاح و رفع مشکلات شبکه دفع آب های سطحی نمود که این اقدامات سبب گردید آب گرفتگی های این شهر به چند کوچه محدود گردد .
دکتر کریم باوی شهردار این شهر در این خصوص بیان داشت :
با تلاش ها و از خودگذشتگی های پرسنل شهرداری کوت عبدالله برای اولین بار و بعد از بارش های شدید باران سطح آب گرفتگی های این شهر به چند کوچه محدود گردید .
باوی اضافه کرد : در پی اعلان های سازمان هواشناسی در خصوص بارش باران این شهرداری با برنامه ریزی های منظم و پیشبینی های دقیق به در چندین مرحله اقدام اصلاح لایروبی و پاکسازی شبکه دفع آب های سطحی نمود که این اقدامات تاثیر به سزایی در دفع آب های سطحی داشت . همچنین در زمان بارش ها و بعد از آن نیز همکاران ما در شهرداری تلاش های بسیاری را از خود نشان دادند تا آب های بجا مانده از بارش سبب اختلال در زندگی اهالی نگردد.
شهردار کوت عبدالله گفت : اقدامات به موقع واجرای مصوبات ستاد بحران در جهت کاهش آبگرفتگی به همراه استفاده از دستگاه های مکنده و پمپ های اورهال شده سبب گردید این بارندگی ها پس از سالها سطح شهر را درگیر آبگرفتگی گسترده ننمایید و یک رضایت عمومی در پی داشته باشد .
وی افزود: سعی ما بر این است تا با برنامه ریزی ها و اقدامات اصلاحی بتوانیم مشکلات ناشی از آب های بجا مانده از بارش باران را به حداقل برسانیم و مردم دچار خسارت نشوند همچنین جای دارد از مردم عزیز این شهر تقدیر و تشکر نماییم که از خود صبر نشان دادند و در این کار همراه ما بودند .