شهردار اهواز در آئین افتتاحیه زمین ورزشی منطقه عین دو خبر داد: تلاش برای احداث مجموعه های ورزشی در سال جاری
شهردار اهواز در آئین افتتاحیه زمین ورزشی منطقه عین دو خبر داد: تلاش برای احداث مجموعه های ورزشی در سال جاری
بعدازظهر۲۴خرداد ۱۴۰۱ مراسم افتتاح پارک غدیر کوی بهارستان و زمین ورزشی کوی عین دو و بهره‌برداری از بیست و دو هزار مترمربع آسفالت محلات کوی انقلاب، کوی علوی و ورودی اهواز اندیمشک با حضور شهردار اهواز و اعضای شورای شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، رضا امینی در آئین افتتاحیه زمین ورزشی منطقه عین دو اظهار کرد: به لطف خدا و با تلاش همکاران در شهرداری اهواز، در هفتمین هفته از مراسم هر هفته یک افتتاح هستیم و امروز شاهد بهره برداری از زمین ورزشی روباز منطقه عین دو و تقدیم آن به جوانان این منطقه هستیم، همزمان پارک محله‌ای غدیر محله بهارستان و آسفالت تعدادی از معابر به بهره برداری رسیدند در هفته‌های آینده نیز این مراسم‌ و افتتاحیه‌ها ادامه خواهد داشت.

وی افزود: محله‌های کم برخورداری مانند عین دو با وجود مردم ولایت مدار و متدینی که در آن ساکن هستند جای کار بیشتری دارد و در رفع محرومیت برای شورای اسلامی شهر اهواز و شهرداری در اولویت قرار دارد.

شهردار اهواز ادامه داد: استقبال وصف نشدنی جوانان این محله در مراسم افتتاح اولین مجموعه ورزشی روباز در این محله انرژی زیادی به ما و همکاران در شهرداری اهواز داد و امیدوارم بتوانیم در سال جاری تعداد بیشتری از این مجموعه‌های ورزشی را به مردم شریف اهواز تقدیم کنیم.

وی اضافه کرد: تلاش می کنیم علاوه بر آسفالت معابر، فضای سبز و زمین‌های ورزشی در محله‌های کم برخوردار که مورد تقاضای شهروندان است در زمینه خدمات شهری در این محلات اقدام بیشتری صورت گیرد تا رضایت شهروندان جلب شود.

  • نویسنده : سید محسن نیر