ظرفیت تولید محصولات کارخانه بوژنه در خوزستان افزایش می‌یابد
ظرفیت تولید محصولات کارخانه بوژنه در خوزستان افزایش می‌یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با تاکید بر اینکه قرار نیست خطوط تولید کارخانه بوژنه از این استان خارج شود گفت: طبق بررسی انجام شده قرار است ظرفیت تولید این کارخانه افزایش یابد.

 

نوراله حسن‌زاده  با بیان اینکه گروه صنعتی گلرنگ اقدام به خرید نشان تجاری محصولات بوژنه کرده است افزود: محل فعلی خطوط تولید این کارخانه در اهواز با مشکل حقوقی و ملکی روبه‌رو است.

وی ادامه ‌داد: با همکاری مشترکی که صورت می‌گیرد قرار است به‌صورت موقت محلی برای ادامه فعالیت این کارخانه در اهواز تعیین شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان یادآورشد: دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسانی بخصوص در حوزه آب، برق و گاز مکلف به همکاری با گروه صنعتی گلرنگ هستند تا زمینه فعالیت خطوط تولید کارخانه بوژنه در خوزستان ادامه یابد.

حسن زاده تصریح‌کرد: شرکت بوژنه سال‌های زیادی در استان خوزستان فعالیت داشته و به واسطه کیفیت محصولات تولیدی توانسته جایگاه خوبی در بازار کشور و همچنین کشور عراق پیدا کند.

وی تاکیدکرد: به‌همین منظور، گروه صنعتی گلرنگ اقدام به خرید این نشان تجاری کرده تا با افزایش ظرفیت تولید، بتواند با قدرت بیشتری در بازار کشور عراق حضور داشته باشد.

بر اساس این گزارش خطوط تولید کارخانه بوژنه در اهواز بیش از ۴۰ سال است که فعالیت دارد و پیش از این برخی رسانه ها از مقدمات انتقال خطوط تولید این کارخانه به استان‌های اصفهان و تهران خبر دادند.