فراخوان دومین همایش منطقه‌ای شعر ایثار و پایداری هندیجان جهت شرکت در این همایش منتشر شد هنرمندان و شاعران عزیز جهت شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را به این دبیرخانه ارسال کنند.به گزارش اندیشه خوزستان از بندر هندیجان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان […]

فراخوان دومین همایش منطقه‌ای شعر ایثار و پایداری هندیجان جهت شرکت در این همایش منتشر شد هنرمندان و شاعران عزیز جهت شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را به این دبیرخانه ارسال کنند.
به گزارش اندیشه خوزستان از بندر هندیجان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان و انجمن شعر خلیج‌فارس در نظر دارد باتکیه‌بر عنایات پروردگار متعال به‌منظور بسترسازی برای خلق آثار بدیع و ماندگار در سالروز آزادسازی خرمشهر و در حیث پاسداشت حرمت خون شهدا و ارج‌نهادن به هنر فاخر هنرمندان متعهد دومین همایش منطقه‌ای شعر ایثار و پایداری را با حضور شعرای استان‌های خوزستان، بوشهر و هرمزگان برگزار نماید.
از تمام شعرای این استان‌ها جهت شرکت در همایش یاد شده دعوت به عمل می‌آید . موضوعات : شهادت ، پایداری، ایثار و مقاومت با محوریت آزادسازی خرمشهر جبهه و جهاد، خلیج‌فارس و دفاع مقدس قالب اشعار در دو بخش آزاد و کلاسیک است.
آثار ارسالی می‌تواند در دو بخش فارسی و گویشی باشد . آثار ارسالی در موضوعات یادشده مورد داوری قرار می‌گیرد و به نفرات برتر هدایای ارزنده و لوح تقدیر اهدا می‌گردد.
شاعران گرامی می‌توانند آثار خود را به‌صورت تایپ شده با فونت ۱۴B NAZANIN به آدرس ایمیل ershadhendijan@gmail.com ارسال نمایند .
مهلت ارسال آثار تا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ زمان برگزاری همایش ۳ خرداد ۱۴۰۲ تلفن جهت پاسخگویی ۰۹۳۷۰۸۶۲۵۵۶
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر هندیجان (استان خوزستان)
گزارش از محمدمهدی صادقی
انتهای پیام/