لزوم تهیه و بومی‌سازی نقشه راه بیانیه گام دوم برای هر شهر
لزوم تهیه و بومی‌سازی نقشه راه بیانیه گام دوم برای هر شهر
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: لازم است نقشه راه بیانیه گام دوم برای هر شهر تهیه شود، گفت: مخاطب بیانیه کل مردم از جمله ائمه جمعه هستند که باید برنامه ریزی لازم و نقشه راه ترسیم شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد صبح امروز در گردهمایی ائمه جمعه استان خوزستان با اشاره به این‌که همراهی با امام از بزرگ‌ترین دستورات خداوند متعال است، اظهار کرد: انسان برای بهره‌مندی از معارف الهی باید از طهارت باطنی برخوردار باشد.

وی درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: مخاطب بیانیه کل مردم از جمله ائمه جمعه هستند که باید برنامه ریزی لازم و نقشه راه ترسیم شود. بیانیه گام دوم انقلاب سند راه است و باید به سرانجام برسد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه نقشه راه بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به هر شهری باید بومی‌سازی شود، گفت: رهبرمعظم انقلاب در این بیانیه ۷ توصیه دارند که شامل “علم و پژوهش”، “معنویت و اخلاق”، “اقتصاد”، “عدالت و مبارزه با فساد”، استقلال و آزادی”، “عزت ملی، روابط خارجی و مرزبندی با دشمن” و “سبک زندگی اسلامی” است.

امام جمعه اهواز با تاکید براین‌که ۷ کارگروه باید در ۷ حوزه توصیه رهبرمعظم انقلاب سریعاً تشکیل شود، بیان کرد: این کارگروه‌ها از بهترین چهره‌های شهرستان تشکیل و فردی جهادی و پای کار انتخاب شود.

وی درباره فعال کردن مسجد تراز انقلاب اسلامی، عنوان کرد: در این راستا تلاش صورت گیرد و عمده مشکلات هر شهر به واسطه مساجد حل خواهد شد.

وی ادامه داد: بخشی از خطبه‌‌های نماز جمعه هفته جاری باتوجه به در آستانه دومین سال ارائه بیانیه گام دوم انقلاب، به این مساله اختصاص داده شود.