مدیران نیشکری برای افزایش تولید همّت کنند / حمایت و همراهی هیئت مدیره بسترساز شکوفایی و سوددهی بیشتر است
مدیران نیشکری برای افزایش تولید همّت کنند / حمایت و همراهی هیئت مدیره بسترساز شکوفایی و سوددهی بیشتر است
 دکتر عبدعلی ناصری ضمن قدردانی از خدمات ارزنده و تلاش‌های مدیران پیشین واحدهای نیشکری و شرکت‌های تابعه، از مدیران جدید خواست تا تمام توان خود را در راستای افزایش تولید به کار گیرند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این مراسم، دکتر عبدعلی ناصری ضمن قدردانی از خدمات ارزنده و تلاش‌های مدیران پیشین واحدهای نیشکری و شرکت‌های تابعه، از مدیران جدید خواست تا تمام توان خود را در راستای افزایش تولید به کار گیرند.

وی افزود، از مدیران جدید انتظار می‌رود با توجه به چشم‌انداز ترسیم شده برای صنعت بزرگ توسعه نیشکر در راستای تولید کمّی و کیفی محصولات نیشکری عملکرد مناسبی را رقم بزنند.

کمیته انتصابات گامی مثبت در صنعت نیشکر است

ناصری از تعامل و همراهی گسترده هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی قدردانی کرد و گفت، حمایت اعضای هیئت مدیره همواره بسترساز شکوفایی و سوددهی بیشتر شرکت است.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر در ادامه، تشکیل کمیته انتصابات را گامی مثبت در صنعت نیشکر برشمرد و بیان کرد، با فعالیت این کمیته و بهره‌گیری از خرد جمعی، روند انتصابات علمی و جامع‌تر می‌شود.

در ادامه این نشست، مدیران عامل واحدهای نیشکری و شرکت‌های تابعه، معاونین و مدیران شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در رابطه با آخرین وضعیت تولید در سال زراعی جاری اظهارنظر کردند.

در پایان مراسم، دکتر ناصری مدیرعامل و دکتر محمودی عضو هیئت مدیره و دبیر کمیته انتصابات شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اهدای لوح تقدیر، از مدیران بازنشسته تقدیر کردند.

بر اساس این گزارش، طی احکامی جدید، مهندس علی‌رضا دورباشی‌زاده به عنوان مدیرعامل کشت و صنعت هفت‌تپه، مهندس محمدرضا علم‌الهدایی به عنوان مدیرعامل جدید کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی، دکتر جعفر آل‌کثیر به عنوان معاون کشاورزی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر آقاجان بهادری به عنوان مدیرعامل مؤسسه آموزش و تحقیقات توسعه نیشکر و مهندس پژمان چهرازی به عنوان مدیرعامل شرکت لوح سبز جنوب منصوب شدند.

هلدینگ توسعه صنایع نیشکر و صنایع جانبی، با تولید محصولات متنوع نیشکری از جمله خمیرمایه، الکل طبی، ام.دی.اف، خوراک دام، بزرگترین شرکت فرآوری نیشکر در ایران است.