مراحل پایانی احداث کمربندی مسیر پل ششم اهواز
مراحل پایانی احداث کمربندی مسیر پل ششم اهواز
معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز از اجرای مراحل پایانی فاز جدید احداث جاده کمربندی مسیر پل ششم خبر داد.

وحید معینی زاده معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز از اجرای مراحل پایانی عملیات احداث جاده مسیر کمربندی پل ششم خبر داد.

معینی زاده گفت: با توجه به نیاز مبرم اهواز به توسعه راههای ارتباطی و ایجاد بستر مناسب برای روان سازی ترافیک، اجرای عملیات خاکبرداری و تسطیح بستر فاز دوم مسیر کمربندی پل ششم اجرایی گردید.

وی با بیان اینکه مسیر فاز دوم در دو لاین شمالی و جنوبی هر کدام به طول ۱۸۰۰ متر و عرض معبر هر لاین ۳۴ متر می باشد، اضافه کرد: این کمربندی در سه فاز و بطول ۱۶ کیلومتر اجرایی شده است که فاز اول و سوم این پروژه با پیشرفت ۹۸ درصدی آماده بهره برداری هستند و فاز دوم نیز در مراحل پایانی بسر می برد.

معینی زاده ادامه داد: طول مسیر کل پروژه ۴ کیلومتر، مساحت میدان ۳۵۰۰۰ متر مربع، حجم عملیات روکش اسفالت۸۸۰۰۰مترمربع و حجم عملیات جدول کاری به طول ۱۲۰۰۰ متر می باشد.

معاون شهردار اهواز یادآور شد: با بهره برداری از این پروژه به عنوان یکی از محورهای اصلی شرق به غرب اهواز تسهیل در تردد خودروهای در این مسیر را شاهد خواهیم بود.

بنا بر این گزارش، پروژه مسیر پل ششم با استفاده از اعتبارات داخلی شهرداری اهواز و با نظارت عالیه حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری از گلستان شروع و پس از عبور از پل ششم ، اسلام آباد غربی ، کوی مهدیس و کوی صادقیه به ابتدای آزاده راه اهواز ماهشهر متصل می شود.