مرزهای خوزستان با کشور عراق تا ۲۰ اسفندماه مسدود است
مرزهای خوزستان با کشور عراق تا ۲۰ اسفندماه مسدود است
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مقابله با کرونا استان خوزستان از مسدود بودن مرزهای خوزستان با کشور عراق تا ۲۰ اسفندماه خبر داد.

ولی الله حیاتی فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرزهای خوزستان با کشور عراق برای تردد مسافران تا ۲۰ اسفندماه مسدود است و برای بعد از این تاریخ نیز تصمیم گرفته خواهد شد.

وی افزود: تست کرونا در فرودگاهها و راه آهن به شکل مستمر و روزانه گرفته شده و مسافرین پس از داشتن گواهی تست منفی کرونا اجازه سفر داده می‌شود.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مقابله با کرونا استان خوزستان گفت: افرادی که قصد خروج از استان چه بوسیله قطار و چه اتوبوس و هواپیما را دارند باید گواهی تست منفی کرونا را داشته باشند و در صورت نبودن اجازه خروج داده نمی‌شود.

وی ادامه داد: کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های استان خوزستان از امروز شنبه تشدید می‌شود.

ولی الله حیاتی تصریح کرد: کنترل مرزهای خوزستان در ترددهای بازارچه‌های صادراتی نیز تشدید می‌شود و از کارگران و کارکنان بازارچه‌های مرزی نیز تست سریع کرونا گرفته می‌شود.

وی بیان کرد: نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و دستورات ستاد مدیریت کرونا در شهرها تشدید خواهد شد و مدیرانی که رعایت پروتکل‌ها در ادارات تحت تصدی آن‌ها به خوبی مورد توجه قرار نگرفته است، از استاندار خوزستان تذکر کتبی دریافت می‌کنند.

حیاتی عنوان کرد: مرزهای خوزستان با کشور عراق برای تردد مسافران تا ۲۰ اسفندماه مسدود است و برای بعد از این تاریخ نیز تصمیم گرفته خواهد شد.