مگا پروژه برج دو قلوی متروپل آبادان نماد تحول و پیشرفت
مگا پروژه برج دو قلوی متروپل آبادان نماد تحول و پیشرفت
مگا پروژه برج دو قلوی متروپل آبادان در قالب مجموعه ای از مرکز خرید تجاری، اداری، پزشکی، تفریحی، فرهنگی و پارکینگ طبقاتی در مرکز این شهر می تواند نماد تحول و پیشرفت باشد.

مگا پروژه متروپل شامل دو برج است که توسط دو پل شیشه ای در طبقات سوم و ششم به یکدیگر متصل می شوند.

این مجموعه با دارا بودن صدها واحد اداری و تجاری در ابعاد متنوع و امکانات بی نظیر رفاهی – تفریحی، کامل ترین و بزرگ ترین مرکز اداری و تجاری است که در نوع خود در منطقه آزاد اروند احداث خواهد شد.

برج شماره دو این مجموعه، یک سازه عظیم ۱۱ طبقه و زیربنایی بیش از ۴۵ هزار مترمربع با سه بر ۲۷، ۵۰ و ۱۰۰ متری در خیابان امیرکبیر آبادان در حالی احداث می شود که این ملک در دوران پیش از جنگ تحمیلی محل استقرار یکی از سینماهای معروف آبادان تحت عنوان متروپل بود.

با توجه به حجم ترافیک در مرکز شهر آبادان احداث این ساختمان با پارکینگ های بسیار مناسب و بزرگ می تواند تا حد بسیار زیادی از بار ترافیکی این منطقه را کاهش خواهد داد.

این پروژه در قالب مجموعه ای از مرکز خرید تجاری، اداری، پزشکی، تفریحی، فرهنگی و پارکینگ طبقاتی در مرکز این شهر می تواند نماد تحول و پیشرفت باشد.

برج شماره یک مجتمع متروپل آبادان مشتمل بر ده ها واحد اداری، پزشکی، آزمایشگاه، جراحی های محدود و غیره ساخته شده با بالاترین استانداردهای حوزه سلامت و با کیفیت ترین متریال که به طور کامل و بر اساس نیاز، هر واحد شخصی سازی شده است که در سال ۱۳۹۸ توسط استاندار وقت خوزستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

«حسین عبدالباقی»، با اشاره به ساخت این مجموعه در قلب مرکز شهر آبادان، اظهار کرد: این مجتمع تجاری، اداری و تفریحی برج ۲ قلوی متروپل به دلیل موقعیت عالی در مرکز شهر آبادان، از خیابان های امیری، امام خمینی (ره) و سعدی دسترسی آسانی را برای شهروندان فراهم می کند.

مدیرعامل هلدینگ عبدالباقی، افزود: سازه بتنی متروپل کاملا ضد زلزله و با شمع های ۲۷ متری ساخته شده است و نمای آجری و سنگی با نورپردازی کاملا حرفه ای، جلوه خاصی به این سازه عظیم خواهد داد.

وی از اختصاص یک طبقه از این مرکز به هایپر مارکت، کافی شاپ، فضای سبز و تعدادی واحد تجاری خبر داد و تصریح کرد: مابقی واحد های تجاری در طبقات همکف، اول و دوم قرار دارند و ویو مرکزی و راهروهای عریض؛ فضای کاملا دل بازی را برای مجموعه ایجاد کرده اند.

عبدالباقی، گفت: در طبقه سوم این مجتمع نیز علاوه بر واحد های تجاری، فودکورت دوبلکس و رستوران سنتی دوطبقه نیز پیش بینی شده است و برای طبقه چهارم آن که نخستین طبقه از پارکینگ طبقاتی قرار دارد، سالن سینما، بولینگ، بیلیارد و رستوران سنتی نیز احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: در طبقات پنجم تا هشتم نیز پارکینگ طبقاتی با ظرفیت استقرار ۷۰۰ خودرو، واحد های تجاری و واحد های اداری با چشم انداز اروند رود اختصاص یافته است و در طبقه نهم اما علاوه بر واحد های اداری و پارکینگ، باشگاه بدنسازی (آقایان و بانوان همزمان و مجزا) قرار دارد. در طبقه دهم نیز، ایوان سبز وسیعی مشرف به خیابان امیری طراحی شده است که پارکینگ و واحدهای اداری در دیگر بخش های این طبقه استقرار پیدا می کنند.

سازنده مجتمع اداری، تجاری و تفریحی برج دو قلوی متروپل آبادان از احداث پارکینگ روی بام برج شماره دو این مجتمع خبر داد و بیان کرد: علاوه بر این نیز مجموعه روف گاردن در بام این مجتمع با چشم انداز بسیار زیبا به شهر آبادان قرار گرفته است و تردد در بین طبقات مجتمع با استفاده از پله های درباری، ۸ پله برقی به همراه آسانسور شیشه ای میسر است. سرمایش مشاعات و واحدهای این مجموعه توسط خنک کننده مرکزی چیلر ساخت آلمان و ایتالیا تامین می شود.

وی تاکید کرد: از دیگر امکانات این برج می توان به لابی بسیار مدرن، سینما ۵ بعدی، سیستم روشنایی هوشمند نما، سالن همایش و پارک کودک، اعلام و اطفاء حریق هوشمند و برق اضطراری، فضای داخلی و نما، بوستر پمپ آب، حراست ۲۴ ساعته، دوربین مداربسته و… نیز اشاره کرد.