نباید در دریافت مالیات به مردم فشار آورد / کشور در جنگ اقتصادی است
نباید در دریافت مالیات به مردم فشار آورد / کشور در جنگ اقتصادی است
نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت : مالیات یکی از ارکان مهم در سازندگی کشور است اما نباید در دریافت آن به مردم فشار آورد.

ستاره موسوی  – اندیشه خوزستان : سید کریم حسینی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب ادامه داد : امروز که کشور ما در جنگ اقتصادی به سر می برد فشار بر کسبه و اصناف می تواند ایجاد نارضایتی نماید که این امر مورد تایید مجلس نیست.
وی اظهار داشت : اصناف و مردم به ما مراجعه می کنند و ناراحتی خود را از وضعیت مالیات به گوش ما رسانده اند و ما نیز امیدواریم سازمان مالیاتی کشور با دقت بیشتری این موضوعات و نگرانی ها را بررسی نماید .
حسینی بیان کرد : اخذ مالیات به هر طریق و شکلی صحیح نمی باشد و ممیزان و همه بخش‌های مالیاتی باید بر اساس قانون اقدام نمایند تا حقی ضایع نگردد.
وی گفت : طی دو سال گذشته بدلیل بیماری کرونا و شرایط آب و هوایی معیشت مردم آسیب دیده است که در این خصوص از مسئولین می خواهیم درک بیشتری از شرایط ارائه بدهند.
نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت : باید یک اعتماد دوسویه بین مردم و دولت باشد، چرا که همه اقشار علاقه دارند در سازندگی کشور نقش داشته باشند.

  • نویسنده : ستاره موسوی  - اندیشه خوزستان