نشان پژوهشگر برتر به یک نیشکری رسید
نشان پژوهشگر برتر به یک نیشکری رسید
در این جشنواره که با حضور فرمانده سپاه خوزستان، رئیس سازمان بسیج مهندسان استان، رئیس پارک و علم فناوری استان و نخبگان استانی برگزار شد، از دکتر عزیز کرملاچعب به عنوان پژوهشگر برتر تجلیل شد.

نشانِ پژوهشگر برتر چهارمین جشنواره «جهادگران عرصه علم و فناوری» استان خوزستان به پژوهشگر نیشکری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این جشنواره که با حضور فرمانده سپاه خوزستان، رئیس سازمان بسیج مهندسان استان، رئیس پارک و علم فناوری استان و نخبگان استانی برگزار شد، از دکتر عزیز کرملاچعب به عنوان پژوهشگر برتر تجلیل شد.

کرملاچعب معاون کشاورزی کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر است. او پژوهش‌های متعددی در زمینه نیشکر و سایر محصولات کشاورزی دارد و مقالاتش در نشریات معتبر علمی به چاپ رسیده است.

تقویت روحیه خودباوری، امیدآفرینی، ایجاد انگیزه برای ارائه کارهای علمی و تخصصی‌محور، شناسایی استعدادهای نخبگان استان، توسعه و توجه ویژه به علم و فناوری و به‌کارگیری آن در صنایع خوزستان از اهداف برگزاری جشنواره‌های جهادگران عرصه علم و فناوری است.

در این جشنواره، سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان به دستاوردهای علمی کشور در دهه‌های اخیر اشاره کرد و از مجموعه فعالان علمی و فناوری خواست تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشند.