هر ۳ نماینده آبادان با یکدیگر اتحاد داریم
هر ۳ نماینده آبادان با یکدیگر اتحاد داریم
سید مجتبی محفوظی گفت: در این زمان نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی رابطه خوبی با یکدیگر دارند؛ اما متاسفانه عده ای می خواهند با شیطنت اتحاد آنها را از بین ببرند.

 

به گزارش خبرنگار  اندیشه  خوزستان از منطقه آزاد اروند، «سید مجتبی محفوظی» در آئین کلنگ زنی ۷ پروژه ورزشی که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در  آبادان برگزار شد، اظهار کرد: علی رغم اینکه این شهرستان مهد ورزش کشور محسوب می شود اما متاسفانه  در حوزه ورزش دارای مشکلات و کمبودهای بسیاری است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی  افزود: ما در چندین رشته ورزشی قهرمانان ملی و بین المللی داریم لذا نیاز است تا به ورزش این شهرستان توجه ویژه ای شود. امید است مجموعه موجود این عنایت را داشته باشند.

وی تصریح کرد: اگر مسئولی خدمتی صادقانه و بی منت نسبت به مردم این شهرستان انجام دهد برای رضای خدا انجام داده و قطعا در میزان حسانات او ثبت خواهد شد.

محفوظی عدم همدلی و همراهی نمایندگان ادوار گذشته را یکی از دلایل عقب ماندگی و عقب افتادگی آبادان دانست و یادآور شد: لازمه پیشرفت اتحاد، همدلی، انسجام، یک دستی و یک دلی است منتهی اکنون در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی خداوند بر هه ما منت گذاشت و نمایندگان این دوره هم دل و هم صدا هستند. در این دوره تمام کارها را با یکدیگر انجام می دهیم و در برخی از مواقع تقسیم کار نیز می کنیم تا به نتیجه بهتری دست یابیم.

وی بیان کرد: متاسفانه امروز در دو برنامه کلنگ زنی پروژه های ورزشی در سطح شهرستان شیطنت هایی را مشاهده کردیم که نیاز است شهروندان آبادان نیز از آن مطلع شوند؛ متاسفانه در این زمان افرادی که با شیطنت های خاص در تلاشند تا اتحاد بین ۳ نماینده آبادان را برهم بزنند؛ این افراد باید حواس خود را جمع کنند  زیرا در صورت تداوم این گونه بی اخلاقی ها با خشم مردم این منطقه روبرو خواهند شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از مدیریت شرکت شهرک صنعتی آبادان، روابط عمومی شهرداری و روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آبادان، بیان کرد: در شهرک صنعتی مدیریت آن بنر به نام یکی از نمایندگان چاپ و نصب کرده بود و همچنین در این محل نیز روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و شهرداری آبادان بنر خود را برای فقط یکی از نمایندگان چاپ و نصب کرده اند که این اقدام شیطنتی برای برهم زدن اتحاد میان نمایندگان است.

محفوظی تاکید کرد: در این زمان هیچ فردی نباید سعی کند اتحاد  بین مسئولان را برهم زند؛ زیرا این مسئله به ضرر مردم آبادان تمام می شود. همه موظف اند این اتحاد را تقویت و حمایت کنند تا با آن آبادان گامی رو به جلو بردارد.

وی تصریح کرد:هدف نمایندگان مجلس از اتحاد بینشان قطعا در راستای تحقق اهداف توسعه ای برای منطقه است و امیدوار هستیم تا با این انحاد بتوانیم کم و کاستی هایی که در سال های گذشته در این شهرستان وجود داشت را تا حدودی رفع کنیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: امید است با اتحاد و همدلی نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولین شهرستان و استان شاهد شکوفایی و اتفاقات خوبی در منطقه باشیم.