هشدار کرونایی به مدیران واحدهای صنعتی فعال در شهرستان ماهشهر
هشدار کرونایی به مدیران واحدهای صنعتی فعال در شهرستان ماهشهر
هشدار کرونایی به مدیران واحدهای صنعتی فعال در شهرستان ماهشهردبیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان بندر ماهشهر به مدیران واحدهای صنعتی مستقر در این شهرستان هشدار داد.

به گزارش اندیشه خوزستان : دکتر محمد شنبدی، دبیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان بندر ماهشهر با اشاره به هشدار داده شده به واحدهای صنعتی فعال در این شهرستان عنوان کرد: متاسفانه در این زمان و در شرایط قرمز کرونایی بسیاری از مدیران واحدهای صنعتی فعال در بندر ماهشهر به مصوبات این شورا توجهی ندارند و به صورت خودسرانه برای فعالیت کارکنان و کارگران خود که ساکن شهرهای اطراف هستند، مجوزهای فعالیت صادر می کنند.

وی با اشاره به لزوم مرخصی ۱۴ روزه برای کلیه کارکنان این شهرستان افزود: در این صورت هیچ گونه ورود و خروجی به منطقه صورت نمی گیرد، انجام چنین فعالیتی تاثیر مهمی در کنترل این بیماری دارد؛ در همین راستا صدور مجوز ترددهای ضرروی نیز از سوی پلیس راهور صورت می گیرد.

دبیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان بندر ماهشهر تصریح کرد: حضور نیروهای فعال در واحدهای صنعتی باید بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان به صورت ظرفیت ۵۰ درصدی انجام بگیرد.

شنبدی اظهار کرد: با توجه به تداوم وضعیت قرمز شهرستان از نظر شیوع ویروس کرونا، بیمارستان‌های شهرستان گنجایش و ظرفیت پذیرش بیمار جدید را ندارند؛ در همین راستا به دنبال اجرایی شدن کلیه مصوبات ستاد کرونای شهرستان هستیم؛ به همین منظور کلیه نیروهای نظارتی ستاد باید وضعیت واحدهای صنعتی در شهرستان را به صورت شبانه روزی رصد و واحدهای متخلف را به مراجع قضایی معرفی کنند.