هنوز نیزه استاندارد ندارم
هنوز نیزه استاندارد ندارم
 عضو خوزستانی تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان با بیان این‌که بعد از سه چهار سال عضویت در تیم‌ملی هنوز نیزه استاندار ندارم، گفت: در حال حاضر مربی هم ندارم و به صورت تلفنی برنامه تمرینی می‌گیرم.

امان‌الله پاپی ، درباره وضعیت تمرینی خود در شهرستان اندیمشک، اظهارکرد: قبل از مسابقات انتخابی تیم‌ملی که مدتی پیش برگزار شد و من موفق به کسب جواز حضور در پارالمپیک توکیو شدم، زیر نظر آقای بهرامی مربی‌ام در شهر خرم‌آباد تمرین می‌کردم اما از زمان شیوع ویروس کرونا و با توجه به نبود شرایط اجاره خانه در آن‌جا، اکنون در شهر اندیمشک تمرین می‌کنم.

وی با بیان این‌که بدون داشتن مربی و سالن اختصاصی در باشگاه‌های عمومی در حال تمرین هستم، افزود: با قطعیت نمی‌توانم در خصوص آمادگی‌ام صحبت کنم زیرا مربی نداشته‌ام و به صورت تلفنی برنامه تمرینی می‌گیرم، ضمن این‌که امکانات ورزشی خوبی هم در اختیار ندارم. بعد از سه چهار سال عضویت در تیم‌ملی هنوز نیزه استاندارد و مطابق با مسابقات جهانی و المپیک از طرف فدراسیون برای من فراهم نشده است. در این مدت پیگیری‌های بسیاری انجام داده‌ام اما نتیجه‌ای حاصل نشده است.

این پرتابگر عضو تیم‌ دو و میدانی جانبازان و معلولان ایران در پاسخ به این سوال که برای کسب چه مدالی در پارالمپیک تلاش می‌کنید؟ گفت: آرزوی هر ورزشکاری حضور در پارالمپیک است و من نیز تلاش می‌کنم بهترین نتیجه را کسب کنم زیرا پس از چهار سال انتظار برای حضور در این رقابت‌ها باید بهترین نتیجه را گرفت. پارالمپیک هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود و مشخص نیست در چهار سال آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. به هر حال از الان نمی‌توانم قول مدال طلا را بدهم اما همه تلاشم را خواهم کرد که بهترین نتیجه را کسب کنم.

وی درخصوص انتظار از مسئولان برای حمایت هر چه بیشتر، عنوان کرد: در مدت زمان باقی‌مانده تا شروع مسابقات پارالمپیک، انتظار دارم مسئولان به قول‌هایی که به من داده‌اند، عمل کنند. طبق صحبتی که با آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان داشتم، قول حمایت مالی به من داد زیرا پس از بازگشت از مسابقات جهانی ۲۰۱۹ هیچ حقوقی دریافت نکردم و از هیچ جایی نیز حمایت نشدم. در حال حاضر نیز برای خرید مکمل ورزشی و انجام تمرینات، نیاز به حمایت مالی دارم.