ورودی‌های شهرستان دزفول مسدود خواهند شد
ورودی‌های شهرستان دزفول مسدود خواهند شد
فرماندار ویژه شهرستان دزفول از مسدود شدن مبادی ورودی و خیابان‌های اصلی این شهرستان خبر داد.

علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول امشب در حاشیه بازدید از خیابان‌های شهرستان و بررسی تعطیلی اصناف، اظهار کرد: جلسه شهرستانی مقابله با کرونا امروز به صورت اضطراری برگزار شد که مقرر گردید از روز سه‌شنبه خیابان‌های اصلی شهر مسدود شوند که از آن پس اصناف موجود در این خیابان‌ها مجاز به فعالیت نخواهند بود.

وی افزود: اصناف دیگر خیابان‌های شهر تا ساعت ۲۱ مجاز به فعالیت هستند و پس از آن ملزم به تعطیلی واحد خود می‌باشند همچنین هایپرهای بزرگ شهرستان در روزهایی که اعلام خواهد شد اجازه فعالیت نخواهند داشت.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: اصنافی که در اجرای محدودیت‌ها همکاری نداشتند امشب با کمک پلیس راهور و نیروی انتظامی پلمب و خودروهایی که در سطح شهر تردد داشتند ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه وضعیت کرونا در شهرستان دزفول به سمت بحرانی شدن در حرکت است و از مردم تقاضا داریم با اجرای محدودیت‌ها به بهبود شرایط کمک کنند.

علی فرهمندپور تصریح کرد: بنده به‌عنوان فرماندار شهرستان مسئول حفظ سلامت مردم هستم درصورتی‌که بر اوضاع اصناف در شرایط فعلی اقتصادی کشور واقف هستیم اما باید همانند گذشته با یک همکاری دسته‌جمعی شرایط را کنترل نماییم.

وی بیان کرد: افرادی که قصد سفر به دزفول را دارند مطلع باشند که ورودی‌های شهرستان مسدود شدند و تردد پلاک‌های غیربومی در هر ساعت از شبانه‌روز در شهر ممنوع است همچنین تردد پس از ساعت ۲۱ برای کلیه خودروهای پلاک بومی و غیربومی تخلف محسوب می‌شود.

فرهمند پور عنوان کرد: اعمال این محدودیت‌ها برای حفظ سلامت و جان مردم است که از شهروندان تقاضا داریم با لحظه‌ای سهل‌انگاری سلامتی همنوعان خود را به خطر نیندازند.