وضعیت کرونا اهواز ثابت است
وضعیت کرونا اهواز ثابت است
رئیس دانشگاه علم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در اعمال رنگ‌بندی فعلی، ١۵ شهر خوزستان در وضعیت قرمز و چند شهر دیگر در وضعیت نارنجی قرار دارند و بنابراین این محدودیت‌ها شامل استان خوزستان نیز می‌شود.

فرهاد ابول‌نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به آخرین وضعیت بیماری در استان خوزستان، اظهار کرد: در حال حاضر شهرهای شمالی و شرقی خوزستان بیشترین گرفتاری را با ویروس کرونا دارند؛ در شهرهای دزفول، اندیمشک، شوش، شوشتر و در شرق استان نیز شهرستان بهبهان عمده درگیری‌ها با بیماری وجود دارد.

وی با بیان اینکه در جنوب استان خوزستان نیز شهر آبادان درگیر است اما خرمشهر و شادگان وضعیت بهتری نسبت به آبادان دارند، ادامه داد: وضعیت بیماری در اهواز نیز فعلا ثابت است و افزایشی نبوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی ۱۰ روزه سراسری در کشور تصریح کرد: در اعمال رنگ‌بندی فعلی، ١۵ شهر خوزستان در وضعیت قرمز و چند شهر دیگر در وضعیت نارنجی قرار دارند و بنابراین این محدودیت‌ها شامل استان خوزستان نیز می‌شود.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان یادآور شد: اعمال محدودیت‌های حداکثری در گروه‌های شغلی ٢، ٣ و ۴ طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به مدت ١٠ روز در این شهرها اعمال خواهد شد و تصمیمات جدیدی نیز در ستاد استانی که به ریاست استاندار خوزستان برگزار می‌شود، خواهیم گرفت و پس از آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.