پاسخگویی شهردار و معاون خدمات شهری به شهروندان در میز خدمت نماز جمعه اهواز
پاسخگویی شهردار و معاون خدمات شهری به شهروندان در میز خدمت نماز جمعه اهواز
امینی شهردار اهواز، اسدللهی معاون خدمات شهری، فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، شمس مدیرکل حوزه شهردار و مدیران حوزه خدمات شهری شهرداری اهواز، امروز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه، در میز خدمت این هفته شهرداری اهواز واقع در مصلای نماز جمعه، پاسخگوی مشکلات و مسائل شهروندان بودند.

به گزارش اندیشه خوزستان و به نقل از  سایت شهرداری اهواز جمعه ۲۳ اردیبهشت، امینی شهردار اهواز، اسدللهی معاون خدمات شهری، فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، شمس مدیرکل حوزه شهردار به همراه مدیران حوزه خدمات شهری شهرداری اهواز، با برپایی میز خدمت در محل نماز جمعه اهواز، مشکلات شهروندان را بررسی کردند.

نمازگزاران اهوازی امروز پس از برگزاری نماز جمعه مطالبات خود را به صورت حضوری و رو در رو با شهردار و معاون خدمات شهری و رؤسای سازمان های زیر مجموعه معاونت خدمات شهری، مطرح و راهکار حل مشکلات و راهنمایی‌های لازم را دریافت کردند.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز در این مورد گفت: با توجه به برنامه زمان بندی اعلام شده، این هفته حوزه معاونت خدمات شهری در میز خدمت نماز جمعه حضور یافته تا به مطالبات شهروندان به صورت چهره به چهره پاسخ دهیم.

اسدللهی افزود: دغدغه مدیریت شهری رفع مشکلات شهروندان است و در این راستا نیز با ایجاد میز خدمت هر هفته با حضور مدیران ارشد شهرداری به پاسخگویی و پیگیری مستقیم درخواست های نمازگزاران می پردازد.

وی با بیان اینکه تسهیل در ارائه خدمات شهری به شهروندان از مهمترین وظایف سازمان‌های زیرمجوعه معاونت خدمات شهری است، اظهار داشت: انتظار ما از مدیران مجموعه حوزه خدمات شهری پاسخگویی بیش از پیش به مردم است.

گفتنی است در میز خدمت شورای اسلامی شهر نیز که با هدف پاسخگویی به مطالبات مردم برگزار شد، سیاوش محمودی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، علی مدد هاشم پور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و احمد سراج رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اهواز نیز جهت ارائه خدمت و رفع مشکلات مردمی حضور داشتند.