پاسداران مدافعان بیدار و جانبازان الگوی صبر هستند
پاسداران مدافعان بیدار و جانبازان الگوی صبر هستند
پیام تبریک مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به مناسبت اعیاد شعبانیه

بسم الله الرحمن الرحیم

پاسداران مدافعان بیدار و جانبازان الگوی صبر هستند

شعبان ماه عیدها و عید ماه‏هاست. نامگذاری سوم شعبان، خجسته میلاد ابا عبدالله الحسین (ع)، آموزگار حریت و آزادگی به عنوان روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، علمدار عرصه ایثار و حماسه به عنوان روز جانباز، نشانه ای از پیوند عمیق ایران اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره‌های تابناک آن است.

روز پاسدار و جانباز، تجلی‌گر راستین ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌ها و یادآور ایمان عمیق به آرمان‌های اسلامی و انسانی است که قامت‌های غیرت برافراشته شد تا لوای اقتدار ایران اسلامی استوار بماند.

پاسداران و جانبازان مفهوم آزادی و آزادگی را در فرهنگ لغت ایران اسلامی معنا بخشیدند و سندی زنده از ترجمان ایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند که در دفاع از کیان نظام اسلامی جانفشانی کردند و آسایش و امنیت پایدار امروز، مرهون حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های آنان است.

اینجانب ضمن گرامی داشت ایام خجسته شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به همه پاسداران و جانبازان فداکار میهن اسلامی به ویژه پاسداران و جانبازان سرافراز خانواده بزرگ نیشکر تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی اقتدار و بالندگی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان خواستارم.

دکتر عبدعلی ناصری
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی