پورموسوی: برای مدعی ماندن باید هر هفته بهتر شویم
پورموسوی: برای مدعی ماندن باید هر هفته بهتر شویم
 سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر بخواهیم مدعی بمانیم باید هفته به هفته بهتر باشیم.

سید اکبر پورموسوی پس از پیروزی ۶ بر صفر استقلال خوزستان مقابل چوکا تالش در هفته دوازدهم لیگ یک اظهار کرد: خدا را شکر می کنم و واقعاً به این برد نیاز داشتیم. از بازیکنانم که امروز احساس مسئولیت خود را نشان دادند تشکر می کنم.

وی ادامه داد: در حال فاصله گرفتن از جدول بودیم و به برد امروز نیاز داشتیم که خوشبختانه با تمریناتی که داشتیم و تلاش بازیکنانم و نیز حمایت باشگاه و هیات مدیره به این برد دست پیدا کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امروز بازی سختی مقابل چوکا داشتیم زیرا تیم هایی که مقابل استقلال خوزستان قرار می گیرند با تمام وجود بازی می کنند و این کار ما را سخت می کند اما مطمئن باشید بازیکنانم احساس مسئولیت را درک کرده اند و اگر بخواهیم مدعی بمانیم باید هفته به هفته بهتر باشیم که حداقل تا تعطیلات، بازی ها را با برد پشت سر بگذاریم. مصدوم هم داریم که با رسیدن آنها کمک بیشتری به ما می شود.

وی درباره اعتراضش به داوری در صحنه ای که معتقد بود باید به سود استقلال خوزستان پنالتی گرفته می شد، عنوان کرد: انتظارمان از داوران این است که به نتیجه نگاه نکنند زیرا فوتبال است و اگر یک لحظه اشتباه کنیم یک گل رد و بدل می شود. در صحنه ای که اعتراض داشتم کمک داور پرچم زد و هند بازی چوکا را گرفت و داور هم دید اما متأسفانه تصمیم به ادامه بازی داد. البته من هم دیگر به اعتراض ادامه ندادم.

پورموسوی همچنین درباره خط دفاع تیمش گفت: در دو، سه روزی که برای بازی با چوکا فرصت داشتیم دست به تغییر سیستم زدیم و امروز توانستیم به گل های مدنظر برسیم. در ادامه همین بازی به دنبال حفظ نتیجه بودیم. معتقدم بازیکنانم با قابلیت هستند زیرا هفته ها بود که خوب فوتبال بازی می کردیم و خدا را شکر امروز همه را خوشحال کردیم.